مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه خبر داد:

۲۰۰ کلاس درس استان کرمانشاه در آستانه هوشمند‌سازی

۲۸ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۳ کد : ۳۶۰۱ کرمانشاه
مرزبان نظری مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه از خرید امکانات و تجهیزات هوشمند‌سازی برای ۲۰۰ کلاس درس توسط این اداره کل خبر داد.
۲۰۰ کلاس درس استان کرمانشاه در آستانه هوشمند‌سازی

 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه، مرزبان نظری مدیرکل نوسازی مدارس استان از خرید امکانات و تجهیزات هوشمند‌سازی برای ۲۰۰ کلاس درس استان توسط این اداره کل خبر داد.

نظری با بیان اینکه طبق آمار تا‌کنون حدود پنج هزار کلاس درس در استان توسط این اداره‌کل هوشمند‌سازی شده است و این امر همچنان ادامه دارد افزود، بخشی از این روند در گذشته توسط  اداره‌کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه انجام گرفته‌است و مابقی نیز توسط اداره‌کل نوسازی مدارس استان در حال انجام است که امسال نیز طبق برنامه‌ریزی های صورت گرفته، تجهیزات حدود 200 کلاس درس خریداری شده و به محض وصول در اختیار آموزش و پرورش استان قرار خواهد گرفت.

مدیر‌کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه ادامه داد: در شهرستان‌های استان نیز مدارس دارای پنج کلاس و بیشتر هوشمند سازی شده‌اند و در مدارس بیش از سه کلاس نیز حداقل یک کلاس درس هوشمند سازی شده است که این کلاس‌ها دارای یک کامپیوتر و یا لپ تاپ، یک دیتا پروژکتور و همچنین یک برد هوشمند است که این تجهیزات بخش سخت افزاری و مورد تعهد این اداره‌کل بوده و قسمت نرم‌افزاری آن در اختیار آموزش و پرورش است.

وی خاطر‌نشان کرد: نحوه آموزش در این کلاس‌ها با استفاده از قلم الکترونیکی، لوح فشرده و نوارهای ویدئویی می باشد که شیوه‌نامه تدریس در این حوزه توسط معاونت پژوهش آموزش و پرورش طراحی و تدوین شده است.

کلید واژه ها: هوشمند سازی مدارس نوسازی مدارس کرمانشاه


نظر شما :