به همت نوسازی مدارس یزد صورت می‌گیرد؛

احداث بیست و ششمین مدرسه شهید سردار سپهبد«سلیمانی» در آینده‌ای نزدیک

۳۰ دی ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۹ کد : ۳۶۲۲ اخبار مهم
مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد گفت: مجتمع آموزشی ۳۶ کلاسه شهید سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» با زیربنای بیش از ۹ هزار متر مربع در یزد ساخته می‌شود.
احداث بیست و ششمین مدرسه شهید سردار سپهبد«سلیمانی» در آینده‌ای نزدیک

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، طرح احداث مجتمع آموزشی شهید سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» با زیربنای بیش از 9 هزار مترمربع در یزد و در حاشیه نشست شورای آموزش و پرورش استان با حضور جواد ذاکر مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد و محمدعلی طالبی استاندار رونمایی شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد در این نشست ضمن گرامیداشت یاد شهید سپهبد سردار سلیمانی اظهار کرد: به منظور بزرگداشت این شهید والامقام مجتمع آموزشی در خیابان سید گلسرخ یزد به نام این شهید احداث خواهد شد و زیربنایی 9 هزار و 525 مترمربع  در 36 کلاس خواهد داشت.

استاندار یزد هم در این نشست با اشاره به برگزاری جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در استان گفت: این جشنواره از اقدامات خوبی است که باعث فرهنگسازی هر چه بیشتر در حوزه کارهای خیر می‌شود تا دیگران هم برای مشارکت در این امور تشویق شوند.

طالبی بیان کرد: در صورتی که چند خیر با یکدیگر در پروژه مشارکتی حضور داشته باشند قطعا ثمرات بیشتری خواهد داشت اما در استان یزد عمدتا خیرین به صورت جداگانه فعالیت دارند که امیدواریم در این زمینه هم شاهد همکاری بیشتر خیرین نیک‌اندیش باشیم.
 

کلید واژه ها: نوسازی مدارس یزد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی


نظر شما :