مدیرکل نوسازی مدارس کهگیلویه و بویراحمد:

۲۱ پروژه آموزشی، پرورشی و ورزشی در دهه فجر کلنگ‌زنی و افتتاح می‌شود

۰۱ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۸ کد : ۳۶۲۸ کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل نوسازی مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۲ فضای آموزشی در قالب ۵۲ کلاس درس، ۲ سالن ورزشی با زیربنای ۱۵۰۰ متر مربع، یک نماز خانه با زیر بنای ۱۲۰ متر مربع در دهه فجر افتتاح و ۶ فضای آموزشی کلنگ‌زنی خواهد شد.
۲۱ پروژه آموزشی، پرورشی و ورزشی در دهه فجر کلنگ‌زنی و افتتاح می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس کهگیلویه و بویر احمد، پیروز کرمی در حاشیه بازدید از مجتمع شبانه‌روزی گنجه‌ای شهرستان بویر احمد بیان کرد: در دهه مبارک فجر امسال 21 پروژه آموزشی، ورزشی و فرهنگی در سطح استان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

کرمی افزود:  12 فضای آموزشی در قالب 52 کلاس درس، با زیربنای 6 هزار و 49 مترمربع و اعتباری بالغ بر 14میلیارد و 500میلیون تومان همچنین 2 واحد سالن ورزشی با زیر بنای  1500 مترمربع و اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان و یک نماز خانه با زیربنای 120 مترمربع و اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل نوسازی مدارس کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از خیرین مدرسه‌ساز به ویژه بنیاد برکت و بنیاد علوی گفت: 12پروژه از تعداد 21 پروژه خیرساز است  و سایر پروژه‌ها از محل اعتبارات ملی – استانی تکمیل می‌شوند همچنین 6 فضای آموزشی در قالب  50 کلاس درس در این ایام کلنگ‌زنی خواهد شد .

کلید واژه ها: نوسازی مدارس کهگیلویه و بویر احمد افتتاح مدرسه


نظر شما :