با معرفی برترین‌ها؛

اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان منطقه ۲ نوسازی مدارس کشور برگزار شد

۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۶:۳۹ کد : ۳۶۵۱ گیلان
مسابقات ورزشی کارکنان منطقه ۲ سازمان نوسازی مدارس کشور به میزبانی استان گیلان و با معرفی برترین‌های این رقابت‌ها پایان یافت.
اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان منطقه ۲ نوسازی مدارس کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس گیلان، چهارمین دوره مسابقات ورزشی کارکنان منطقه 2 سازمان نوسازی مدارس کشور به میزبانی استان گیلان که از 30 دی‌ تا 2 بهمن ادامه داشت، با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر پایان یافت و مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات ظهر امروز با حضور علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان و جمعی از مسئولان استانی برگزارشد.

دقیق در این آئین به نقش ورزش در داشتن جامعه‌ای پویا اشاره و اظهار کرد: اهتمام سازمان نوسازی مدارس کشور به ترویج فرهنگ ورزش و سلامتی کارکنان ستودنی است و با این اقدام می توان به داشتن سازمانی پویا و با نشاط امیدوار بود.

وی با اشاره به اینکه نیروی انسانی متخصص و کارآمد از جمله عوامل مهم تعالی جامعه هستند، افزود: فعالیت ورزشی می‌تواند بر عملکرد موثر و کارآمد افراد جامعه مفید باشد.

گفتنی است برگزیدگان این رقایت‌ها هم مورد تجلیل قرار گرفتند که اسامی برترین‌ها در رشته‌های مختلف ورزشی به شرح زیر است:

در شطرنج آقایان، جواد رحمانی از استان زنجان مقام اول، در شطرنج بانوان علیا خوش روز از استان مازندران اول، در تنیس روی میز آقایان شاهین جعفر قلی‌‌نژاد از اردبیل مقام اول، در تنیس روی میز بانوان ثریامحبی از استان گیلان اول شدند همچنین در دارت در گروه آقایان سیدعماد حسینی از استان گیلان  و گروه بانوان آذرسابقی سقین سرای آذربایجان شرقی موفق به کسب مقام اول شدند و در فوتسال تیم‌های مازندران، گیلان و آذربایجان غربی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

استان‌های گیلان، مازندران و اردبیل بیشترین مدال‌های این دوره از مسابقات را از آن خود کردند و گیلان کاپ قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کرد، همچنین مرتضی کوچکی از تیم فوتسال استان مازندران به عنوان فنی‌ترین بازیکن  و آقای گل این دوره از مسابقات  مورد تجلیل قرار گرفت.

 

 

کلید واژه ها: نوسازی مدارس گیلان مسابقات ورزشی کارکنان


نظر شما :