در راستای برگزاری جشنواره مدرسه‌ای خیرین مدرسه‌ساز؛

جلسه توجیهی مدیران مدارس خیرساز برگزار شد

۰۸ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۳:۵۴ کد : ۳۷۱۲ مرکزی
جلسه توجیهی برگزاری جشنواره های مدرسه ای خیرین مدرسه‌ساز در مدارس ناحیه دو اراک، باحضور معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل نوسازی استان مرکزی، مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو اراک و مدیران مدارس خیر‌ساز این ناحیه برگزار شد.
جلسه توجیهی مدیران مدارس خیرساز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان مرکزی، جلسه توجیهی مدیران مدارس خیرساز ناحیه دو اراک با رویکرد برگزاری جشنواره های مدرسه‌ای انجام شد.

دانش نژاد معاون مشارکتهای مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان مرکزی ، دستورالعمل و شیوه نامه این جشنواره را که از سوی سازمان مرکزی صادر شده برای مدیران تبیین و از تمامی مدیران مدارس خیرساز درخواست کرد تا جشنواره های مدرسه ای را با حضور خیرین و خانواده های آنها با شکوه و دقت خاصی برگزار نمایند.

وی همچنین جهت جذب خیرین جدید از ریاست آموزش و پرورش ناحیه دو اراک خواست تا برگزاری جشنواره های مدرسه ای شامل مدارس معمولی نیز شود تا از این حیث افرادی که تمایل به حضور در عرصه مدرسه سازی و کار خیر دارند به این مجموعه اضافه شوند.

دربندی مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو اراک نیز با تاکید بر تکریم و تجلیل از خیرین مدرسه ساز از مدیران مدارس زیر مجموعه خواست تا در جهت برپایی این جشنواره ها مطابق با شیوه‌نامه اجرایی مصوب اهتمام لازم را داشته باشند.

کلید واژه ها: جشنواره خیرین مدرسه ساز نوسازی مدارس استان مرکزی


نظر شما :