با حضور استاندار مرکزی صورت گرفت؛

افتتاح دبیرستان خیّرساز زنده یاد «پریدخت حقیقی» در شهرستان خمین

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۰ کد : ۳۷۶۸ مرکزی
دبیرستان خیر‌ساز مرحومه «پریدخت حقیقی» با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان استانی و محلی همزمان با اولین روز از ایام اله دهه فجر در شهرستان خمین افتتاح شد.
افتتاح دبیرستان خیّرساز  زنده یاد «پریدخت حقیقی» در شهرستان خمین

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان مرکزی، آیین افتتاح دبیرستان خیر‌ساز زنده یاد "پریدخت حقیقی" شهرستان خمین در اولین روز از ایام الله دهه فجر با حضور آقازاده استاندار مرکزی، اکرمی معاون سیاسی استانداری، فخاری مدیرعامل مجمع خّیرین مدرسه‌ساز مرکزی، محمدی مدیر‌‌کل نوسازی مدارس استان، مدیرآموزش و پرورش خمین و جمعی دیگر از مسئولان استانی و محلی برگزار شد .

محمدی مدیر کل نوسازی مدارس استان مرکزی دراین مراسم با تبریک آغاز دهه فجر، اظهار کرد: خداوند متعال در قرآنی که چراغ راه و هدایت ماست همه بشریت را دعوت به استقامت، و مبارزه با ستم و بیدادگری می‌کند و در همه این آیات نوید پیروزی، سربلندی و عزت داده است. همه این آیات یک نکته را به ما رهنمون می‌کند و آن این است که سعادت، رهایی و عزت ملت‌ها تنها با اراده و همت خودشان مقدور است و پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل جلوه‌ای از تحقق وعده‌های الهی به بشریت بود که در ۲۲ بهمن ماه ۵۷ به ثمر رسید.

مدیر‌کل نوسازی مدارس استان مرکزی، ضمن قدردانی از خانواده مرحوم "پریدخت حقیقی" در ساخت و اهدای این واحد آموزشی به آینده سازان میهن اسلامی، برای آن مرحوم علودرجات متعالی و برای این خانواده خیر از درگاه خداوند موفقیت در شئون زندگی را خواستار شد و اظهار امیدواری کرد دانش آموزان این واحد آموزشی با جدیت به تحصیل و ارتقای معلومات خود بیفزایند و همواره یاد و خاطره این خیر گرانقدر را زنده نگه دارند.

محمدی همچنین درادامه از زحمات مجمع خیرین مدرسه ساز استان و شهرستان خمین و تمامی کسانی که در احداث این فضای آموزشی نقش آفرین بودند تشکر و قدردانی کرد.

آغاز ساخت سالن ورزشی خیرساز در نیم ور محلات

 در دومین روز از دهه مبارک فجر کلنگ ساخت یک سالن ورزشی در نیم ور محلات که با همت خیر نیک اندیش " محمد قاسمی فر " توسط اداره کل نوسازی مدارس استان مرکزی احداث می شود با حضور استاندار مرکزی و مدیرکل نوسازی مدارس استان و جمعی از مسئولان استانی و محلی به زمین زده شد.

این سالن ورزشی با زیربنای 650 مترمربع و اعتبار اولیه ای برابر با 15میلیارد ریال احداث می شود.

 

 

کلید واژه ها: خیرین مدرسه‌ساز نوسازی مدارس استان مرکزی دهه فجر 98


نظر شما :