همزمان با گرامیداشت دهه فجر صورت گرفت؛

افتتاح دو پروژه در شهرستان دلیجان

۱۴ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۰ کد : ۳۷۸۳ مرکزی
سالن ورزشی و نمازخانه برکت دبستان شهدای روستای راوه شهرستان دلیجان با حضور استاندار مرکزی و مدیران اجرایی استان و منطقه افتتاح شد.
افتتاح دو پروژه در شهرستان دلیجان

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان مرکزی، سالن ورشی و نمازخانه دبستان شهدای روستای راوه شهرستان دلیجان با حضور استاندار و معاون عمرانی استانداری مرکزی، محمدی مدیرکل نوسازی مدارس استان، فرماندار و مدیر آموزش و پرورش دلیجان و مدیران و مسئولین اجرایی استان و محلی به بهره‌برداری رسید.

محمدی مدیرکل نوسازی مدارس ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی بیان داشت: سالن ورزشی برکت با زیربنای 417 متر مربع و محوطه سازی 466 مترمربع و اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 800 میلیون ریال و نمازخانه دبستان شهدای راوه، با زیربنای 148 مترمربع و محوطه سازی 400 متر مربع و اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 800 میلیون ریال با مشارکت بنیاد برکت احداث شد.

وی همچنین به تشریح عملکرد فعالیتهای سازمان نوسازی مدارس پرداخت و بر جدیت این اداره کل در احداث فضاهای مطلوب و استاندارد روز برای آینده سازان میهن اسلامی تاکید نمود.

استاندار مرکزی نیز در سخنانی از خدمات برجسته اداره کل نوسازی مدارس استان در احداث مدارس و فضاهای زیبا و ایمن در سطح استان و منطقه تشکر و قدردانی کرد.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس استان مرکزی بنیاد برکت


نظر شما :