همزمان با دهه مبارک فجر؛

مدرسه ۳ کلاسه خیرساز در سرعین افتتاح شد

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۴ کد : ۳۸۷۸ اردبیل
مدرسه سه کلاسه خیر ساز «شمس علیداشین» در شهرستان سرعین، با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد ریال در ایام الله دهه فجر افتتاح شد.
مدرسه ۳ کلاسه خیرساز در سرعین افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس اردبیل، مدرسه سه کلاسه خیرساز "شمس علیداشین" در شهرستان سرعین، با حضور مسئولین استانی و شهرستانی همزمان ایام الله دهه فجر افتتاح شد.

جلیل فتحی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس استان اردبیل با قدردانی از خیر نیکوکار «بهزاد خالقی» برای ساخت مدرسه در روستای علیداشین، از تلاش‌های سه ساله مدیریت آموزش و پرورش شهرستان و مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهرستان سرعین به منظور حذف کانکس از مدارس شهرستان تجلیل کرد.

فتحی با بیان اینکه محوطه‌سازی این مدرسه تا مهرماه سال آینده به صورت کامل با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال انجام خواهد شد، اظهار کرد: به مناسبت ایام الله دهه فجر 11 پروژه در سطح استان آماده بهره‌برداری و افتتاح است.

وی با اشاره به اینکه مجموع اعتباراتی که توسط اداره کل نوسازی مدارس در پروژه‌های قابل افتتاح دهه مبارک فجر استان هزینه شده 170 میلیارد ریال است، تصریح کرد: در سطح استان 267 مدرسه به سیستم استاندارد گرمایشی مجهز و 33 مدرسه نیز آسفالت‌ریزی و محوطه‌سازی شده است.

حسن‌پور فرماندار شهرستان سرعین نیز با تجلیل از مشارکت خیرین گفت: با وجود مشکلات اقتصادی در کشور، خیرین شهرستان در طول دو سال اخیر در 12 روستای سرعین 10مدرسه با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال هزینه کرده‌اند که نشان از همت والای خیرین نیک‌اندیش و اهتمام جدی آنها به امر تعلیم و تربیت دانش‌آموزان این شهرستان دارد.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان نیز ضمن تشکر ویژه از خیر مدرسه ساز برای ساخت مدرسه در کمتر از 6 ماه اظهار کرد: 27 مدرسه در قالب 100 کلاس درس توسط خیرین شهرستان ساخته شده و در اختیار آموزش و پرورش و دانش آموزان این منطقه قرار گرفته است.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس اردبیل مجمع خیرین مدرسه ساز اردبیل مدرسه خیّرساز


نظر شما :