همزمان با جشن جمع آوری بخاری‌های نفتی و مدارس خشت و گلی در سمیرم،

مدارس توحید ضرغام آباد و آزادی اسدآباد افتتاح شد

۲۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۴ کد : ۳۹۴۲ اصفهان
مدارس توحید ضرغام آباد و آزادی اسدآباد سمیرم به روش صنعتی سازی و در بازه زمانی کوتاه ۲ ماهه، به بهره برداری رسیده اند و در کل دارای زیربنای ۲۰۶ متر مربع هستند.۴ باب کلاس درس، ۲ باب اتاق اداری در این دو مدرسه وجود داشته و دارای سیستم استادرد گرمایشی استاندارد می باشد.
مدارس توحید ضرغام آباد و آزادی اسدآباد افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان، با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و مدیرکل نوسازی مدارس استان و جمعی از مسئولان محلی دو مدرسه در منطقه سمیرم افتتاح شد.

سید مهدی میربد، مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان در این مراسم گفت: در حال حاضر در شهرستان سمیرم مدارس خشتی و گلی و بخاری نفتی نداریم.

وی یادآور شد: 20 پروژه فعال آموزشی و پرورشی در سمیرم داریم، این در حالی است که 70 تا 75 درصد فعالیت‌ها یا با مشارکت خیرین و یا توسط خیرین انجام می‌شود، به طوری که نیازها را به خیران اعلام کرده‌ایم و در حال مشارکت برای برطرف کردن نیازها هستند.

وی همچنین حذف مدارس سنگی غیرایمن را نیز از دیگر برنامه‌های اداره کل نوسازی مدارس استان برشمرد.

وی صنعتی‌سازی را یکی دیگر از برنامه‌های اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان برشمرد و گفت: این برنامه با جدیت پیگیری می شود تا به موازات حذف مدارس سنگی و کانکسی، اقدام به صنعتی سازی مدارس کنیم.

شایان ذکر است؛ مدارس توحید ضرغام آباد و آزادی اسدآباد سمیرم به روش صنعتی‌سازی و در بازه زمانی کوتاه 2 ماهه، به بهره برداری رسیده‌اند و در کل دارای زیربنای 206 متر مربع، 4 باب درس، 2 اتاق اداری و سیستم گرمایشی استاندارد است.

کلید واژه ها: جمع آوری بخاری نفتی برچیدن مدارس خشتی و گلی سمیرم نوسازی مدارس اصفهان


نظر شما :