استاندار اصفهان، رئیس ستاد برگزاری بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان شد

۳۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۳:۵۹ کد : ۴۰۳۶ اصفهان
اولین جلسه ستاد برگزاری بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان، با حضور استاندار اصفهان برگزار و استاندار اصفهان به عنوان رئیس ستاد برگزاری این جشنواره تعیین شد.
استاندار اصفهان، رئیس ستاد برگزاری بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان شد

به گزارش روابط عمومی نوسازی مدارس استان اصفهان، اولین جلسه ستاد برگزاری بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز با حضور رضایی استاندار اصفهان، میربد مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان، نصررییس شورای اسلامی شهر اصفهان، قائم مقام صدا و سیمای استان، اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان، روسای نواحی، عبدیزدان مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان، جمعی از اعضای شورای آموزش و پرورش در محل سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد.

در این جلسه استاندار اصفهان ضمن اشاره به اقدامات ارزشمند خیرین مدرسه‌ساز طی سال‌های اخیر، این امر را ناشی از توجه ویژه مردم نیک‌اندیش اصفهان به تعلیم و تربیت برشمرد و خواستار برگزاری جشنواره‌ای با شکوه، در خور و شأن خیرین نیک اندیش اصفهان شد.

وی با اشاره به رویکرد جشنواره بیست و دوم که با شعار فرهنگ، رسانه و خیرین مدرسه‌ساز برگزار خواهد شد، خواستار توجه ویژه صدا و سیمای استان و رسانه‌ها به این مهم شد.

در ادامه این جلسه، مدیرکل نوسازی مدارس استان نیز با اشاره به اهداف و برنامه‌های پیش‌بینی شده، برای برگزاری بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز به تشریح دستورالعمل برگزاری و ادغام ستادهای اجرایی استان با محوریت استاندار اصفهان  پرداخت.

وی همچنین گزارشی از وضعیت پروژه های تحویلی سال 98 و جشن برچیدن بخاری‌های نفتی از مدارس و رشد اعتبارات دولتی برای اتمام پروژه های نیمه تمام نیز پرداخت.

همچنین مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز در این جلسه با اشاره به قراردادهای منعقد شده با خیرین مدرسه‌ساز در روزهای اخیر از تجهیز آکادمی تخصصی ژیمیناستیک توسط یکی از بانوان خیر و افتتاح مجموعه آموزشی فرهنگی فرقدانی با حضور وزیر آموزش و پرورش در طی روزهای آینده خبرداد.

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان نیز با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره‌های درون مدرسه‌ای خواستار توجه بیشتر روسای آموزش و پرورش در برگزاری این رویداد مهم شد.

عبدیزدان همچنین از برنامه‌ریزی برای برگزاری بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان در نیمه دوم خردادماه 99 و اقدامات انجام شده در خصوص تشکیل کارگروه‌های نه گانه سخن گفت.

لازم به یادآوری است، جشنواره‌های مدرسه‌ای استان اصفهان با محوریت اداره کل آموزش و پرورش از اول اسفند ماه 98 تا 15 اردیبهشت 99 همزمان با روز ملی تکریم خیرین برگزار می شود.

 

 

کلید واژه ها: بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز نوسازی مدارس اصفهان ظرفیت رسانه ملی


نظر شما :