به همت خیر مدرسه‌ساز؛

مدرسه ۱۲ کلاسه در شهرستان اسکو به بهره‌برداری رسید

۱۱ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۰ کد : ۴۱۲۶ آذربایجان شرقی
معاون مشارکتهای مردمی اداره کل نوسازی مدارس آذربایجان شرقی گفت: یک مدرسه ۱۲ کلاسه خیرساز با حضور خانواده خیر مدرسه‌ساز در اسکو به بهره برداری رسید.
مدرسه ۱۲ کلاسه در شهرستان اسکو به بهره‌برداری رسید

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس آذربایجان شرقی، نجفی معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان در این مراسم بیان کرد: همزمان با سالروز ولادت امام محمد باقر (ع) این مدرسه 12 کلاسه توسط خیر مدرسه‌ساز «رضا علیزاده اسکوئی» در 2 طبقه با 1500 مترمربع و در مجموع با هزینه بالغ بر 5میلیارد و 500میلیون تومان احداث و وارد چرخه آموزشی شهرستان اسکو شد.

در ادامه رضی‌منش فرماندار اسکو هم در سخنانی ضمن تجلیل از زحمات خیّر مدرسه‌یار «حاج رضا علیزاده اسکوئی» با بیان اینکه هیچ جامعه‌ای نمی‌تواند بدون توسعه علمی به توسعه پایدار دست یابد، بیان کرد: در این مسیر خیرین مدرسه‌ساز با ساخت و تجهیز مدارس تضمین کننده توسعه پایدار هستند.

رضی‌منش اظهار کرد: بدون شک با توجه به حجم کار و نیاز دانش‌آموزان به مدارس جدید دولت به تنهایی نمی‌تواند در این زمینه اقدام کند و لازم است همچنان خیرین در کنار مسئولان فعالیت کنند.

وی تاکید کرد: ساخت مدارس و تجهیز آن از مهمترین امور فرهنگی و نوعی عمل بزرگ خیر و کار خداپسندانه محسوب می‌شود و دولت از آن با جدیت حمایت می‌کند و باید در این امور مهم کار شناسایی خیرین و فراهم کردن زمینه مشارکت و سرمایه گذاری آنها فراهم شود.

کلید واژه ها: مدرسه خیّرساز افتتاح مدرسه نوسازی مدارس آذریایجان شرقی


نظر شما :