پیام تبریک رئیس سازمان برنامه و بودجه به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۹

۰۱ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۸ کد : ۴۲۰۸ اخبار مهم
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه با صدور پیامی سال نو و عید باستانی نوروز ۱۳۹۹ را تبریک گفت.
پیام تبریک رئیس سازمان برنامه و بودجه به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۹

به گزارش  پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، محمد باقر نوبخت در پیام صوتی ضمن اشاره به عملکرد سال 98،  فرارسیدن سال 99 را تبریک کرد. در این پیام آمده است:

« سال 1398 با همه فراز و فرودها گذشت؛ سالی که با یک حادثه طبیعی سیل شروع شد و با روخداد بیولوژیک کرونا به پایان رسید و آن هم در دومین سال تحریم سخت.

اگر از این مضایق بخواهیم به قوت هایی که در سال 98 است بپردازیم، قطعا باید به رغم همه محدودیت‌ها و کمبود منابع ناشی از تحریم به چگونگی تخصیص این منابع محدود به عنوان دستاورد ملی اشاره داشته باشیم ضمن اینکه بیش از 60 هزار میلیارد تومان برای طرح‌های عمرانی متعددی که ملت بزرگ ما شاهد آن بودند، صرف شد در خصوص پرداخت های پرسنلی هم با توجه به اینکه مجموعه منابع ما نسبت به آنچه که در قانون تصویب و تسریع شده بود بسیار بسیار کمتر بود اما موفق شدیم حداقل 20 درصد پرداخت‌های پرسنلی را به اضافه 50 درصد از امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری را برای همکارانی گه از این امتیاز استفاده نکرده بودند در سال 98 به انجام برسانیم.

با همه این مضایق بیش از 11 هزار میلیارد تومان به صورت مستقیم از خزانه برای سیل و تا الان بیش از 2 هزار میلیارد تومان برای کرونا هزینه شد که باید از همه همکاران من در دولت به ویژه سازمان برنامه و بودجه قدردان باشم و برای شما ملت عزیر و بزرگی که شایسته بهترین ها هستید آرزو کنم که سال 99 را نسبت به این مشکلات و رخدادهایی که پیش آمد با موفقیت پشت سر بگذرانید.

از اینکه برای سلامت خودتان که برای ما بسیار مهم است این سفر نوروزی انجام نمی‌دهید و در کنار خانواده در خانه می‌مانید آرزو می‌کنم که برای تابستان فصل مطلوب مسافرت‌ها، عروسی ها جشن‌ها و گردهمایی‌ها را خواهیم داشت.»

 

 

 


لینک دانلود فایل

نظر شما :