پیام تبریک مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام به مناسبت نوروز ۹۹

۰۲ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۷:۵۰ کد : ۴۲۲۴ ایلام
نصرت اله رحیمی مدیر‌کل نوسازی مدارس استان ایلام با صدور پیامی فرا رسیدن سال نو و عید نوروز را به همکاران، و جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و فرهنگیان و اولیا و دانش‌آموزان و مردم سلحشور ایران اسلامی تبریک گفت.
پیام تبریک مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام به مناسبت نوروز ۹۹

یا مقلب القلوب و الابصار    
                        یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال  
                      حول حالنا الی احسن الحال
 

به نام خالق بعثت و دگرگونی و تعالی و مهر و وفا


قریب چهل روز از عروج مهندس محمدرضا حیدری، دردآشنای دانش‌آموزان سیل‌زده، امین خیرین بزرگوار، جهادگر عرصه جهل‌زدایی و برادر شیرین زبان همکار‌ان سازمان نوسازی مدارس کشور گذشت، یادش گرامی و روحش با نبی مکرم (ص) محشور باد.
در پناه ایزد منان و توجهات حضرت ولی عصر ( عج) و اهتمام به اجرای منویات مقام معظم رهبری آغاز  سال نو را که مصادف است با عید مبعث به فال نیک گرفته، سالی سرشار از موفقیت و عاقبت بخیری برای همه همکاران جهادگر عرصه مدرسه‌سازی سراسر کشور و خیرین نیک اندیش نیک‌کردار از درگاه احدیت مسئلت دارم.
اینجانب ضمن عرض تبریک حلول سال1399 و تقدیر از همراهی، اهتمام و تلاشهای ارزنده کلیه همکاران وخیرین عزیز مدرسه ساز و مجامع خیرین اذعان دارم موفقیت و دستاوردهای ارزشمندی که در طول سال و در حوزه های مختلف حاصل شد مرهون تلاش و دلسوزی همکاران ارجمند و خیرین معزز بوده و شایسته سپاس ، تکریم و تجلیل است .
از خداوند بهار آفرین و طراوت بخش سالی که از سوی معظم له بنام جهش تولید نامگذاری گردیده، سالی سرشار از فراوانی و جهش کار خیر و برکت و معنویت توأم باسلامتی، صحت و سعادت را برای همگان مسألت دارم، بی شک در پرتو عنایات الهی و توجهات معصومین (س) در سال جدید با برنامه‌ریزی و پشتکار دست در دست هم گامهای موثرتری در خدمت به دستگاه عریض و طویل تعلیم و تربیت برخواهیم داشت و موجبات رضایت بیشتر حق تعالی را فراهم خواهیم ساخت.

نصرت الله رحیمی 

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام


نظر شما :