پیام مدیرکل نوسازی مدارس استان فارس به مناسبت سال جدید

۰۲ فروردین ۱۳۹۹ | ۲۰:۰۶ کد : ۴۲۳۰ فارس
سرفراز موصلی مدیرکل نوسازی مدارس استان فارس با صدور پیامی فرا رسیدن سال جدید و نوروز ۱۳۹۹ را تبریک گفت.
پیام مدیرکل نوسازی مدارس استان فارس به مناسبت سال جدید

پیام مهندس موصلی مدیرکل نوسازی مدارس فارس به مناسبت اعیاد نوروز و مبعث رسول اکرم (ص)
 منت خدای را عزوجل که طاعتش موجب قربتست و بشکر اندرش مزید نعمت 
پروردگارا ، ترا سپاس که عمر مارا در مسیری قرار دادی که به پیامبرخاتم خود انجام و اجرای ان را تکلیف و بشریت را به برکت وجود ان رهنمون وبا مشعل ان  از ظلمت به روشنایی هدایت نمودی و حیات ادمی را به گونه ای ترسیم کردی که او فقط در پرتو علم رستگار شود و راهی به غیر از دانش برای سعادت انسانهامیسر نباشد.
بار الهی تورا سپاس که با نقاشی عالم خلقت که در ان بهار طبیعت ،پس از خزانی فراگیر ،دوباره ترسیم حیرت اور و رنگ وجان بهت انگیز می گیرد ، تا مخلوقات به حیات پس از عالم دنیوی اگاه گردند .
و از این رو ما دوباره به خواست و نظر کبریایی تو شاهد مجدد طبیعت سرسبز شدیم که به تعبیر سعدی شیرین سخن شیراز ،،هر ورقش دفتری است معرفت کردگار،،...
پرودگارا مارا خوشبختی و سعادت همین بس که بستر ساز اولین کلام تو به رسول اعظم خود( اقرا) هستیم که هرساله هزاران نوباوه و نونهال جامعه اسلامی دران گردهم امده و به نام تو تحصیل علم و اموزش دانش را که مفاهیم و اصول دین اسلام  دران نهفته است ، برای انجام اعمالی که رضایت تو دران نهفته است اغاز می کنند .
اینک در استانه سال جدید که یکسال دیگر از خدمات خستگی ناپذیر مجموعه اداره کل نوسازی مدارس استان سپری  و همکاران و همراهان همدل اینجانب با تعهد و تلاش وصف ناپذیر خود صدها کلاس درس وبحث علمی را برای اینده سازان این مرزوبوم فراهم ساختند، با تبریک اعیاد خجسته نوروز وفرخنده مبعث پیامبر مکرم جهان اسلام ( ص)
که وجود عالم ازوجود ان حضرت نشات گرفته است به همه دست اندرکاران امر خطیر مدرسه سازی اعم از همکاران وپیمانکاران،امید واثق دارم درسالی که به دیدگاه مقام عظمای ولایت " جهش تولید" لقب گرفته است ، با جهش در ساخت وساز سرپناه برای دانش اموزان عزیز گام بزرگی برای رفع مشکلات آموزشی با کمک دولتمردان ساعی و خیرین فرهنگ دوست و فداکار( که دراین تگناها و تحریم ها،نیز همواره ممدگر نظام اسلامی بودند ) بر خواهیم داشت. والسلام علی من اتبع الهدی  

   

   سرفراز موصلی

مدیرکل نوسازی مدارس استان فارس


( ۱ )

نظر شما :