پیام مدیر‌کل نوسازی مدارس استان کرمان به مناسبت فرا رسیدن سال نو

۰۲ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۸:۲۷ کد : ۴۲۳۱ کرمان
محمد واعظی نژاد مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان طی پیامی فرا رسیدن سال جدید و نوروز ۱۳۹۹ را تبریک گفت.
پیام مدیر‌کل نوسازی مدارس استان کرمان به مناسبت فرا رسیدن سال نو

بسم الله الرحمن الرحیم 

سال نو با نسیم جان نواز بهاری، دست عنایت خداست که دیگر بار دل و جان ما را به فردایی روشن نوید می دهد و سال کهنه با یادگارانی از تلاش های ما به گذشته می پیوندد.

فرا رسیدن سال جدید و ایام با شکوه بهار را خدمت همه شما همکاران ارجمند و گرامی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است. بهار یعنی بهتر زیستن و بهتر نگریستن؛ یعنی بهتر از همه دیروزها، سبزی و طراوت را تلاوت کردن. وقتی نگاه بهار بر دیوار دل و جانمان می تابد، از تدبیر کننده شب و روز و بی همتای هستی بخش، دگرگونی، تحول و بهترین حال ها را در لحظات تحویل سال با تمام وجودمان تمنا می کنیم.

سال ۱۳۹۹ هجری شمسی را در حالی آغاز می کنیم که در سال گذشته به یاری خداوند متعال و همت مجموعه همکاران صدیق و زحمتکش و گرانقدر نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس سراسر کشور و هدایت و مدیریت ریاست محترم و معاونان دلسوز سازمان و مدیران کل ادارات نوسازی استان ها شاهد دستاوردهای قابل توجهی در حوزه ساخت و ساز فضاهای آموزشی، پرورشی و ورزشی و توزیع تجهیزات آموزشی مدارس بوده ایم و امید که از این پس نیز روند رو به رشد ادامه یابد. 

دعای آخر سالمان، که بی ربط با حال و هوای این روزهای جامعه، کشور و حتی جهان نیست، این باشد: "روزی که کرونا برود بهار خواهد آمد" و همه به زندگی عادی برگردند و در آرامش خاطر و بدون دغدغه و نگرانی به زندگی عادی خود بپردازند، و از خداوند متعال می خواهیم در این سال نو رنج بیماری و فقر را از ما و تمامی نیک اندیشان و پرهیزگاران دور ساز و آسودگی و بهره مندی از نعمت هایت را عطا فرما.


نظر شما :