پیام سرپرست اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی به مناسبت فرا رسیدن سال نو

۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۹ کد : ۴۲۳۶ خراسان جنوبی
محمود چاوشان سرپرست اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی طی پیامی فرا رسیدن سال جدید و نوروز ۱۳۹۹ را تبریک گفت.
پیام سرپرست اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی به مناسبت فرا رسیدن سال نو

با سلام، تحیت واحترام؛

در روزهایی که فضای عمومی کشور متاثر از بحران کرونا در سکوت فرو رفته است، فرا رسیدن بهار فصل حرکت، دگرگونی و نو شدن، حلاوت و جلوه ای ویژه دارد. سال نوآغاز دگرگونی روش ها و کردارها برای سبز شدن دوباره و حرکت رو به جلو است. بهار طبیعت به انسان می آموزد در ورای هر سختی، یک نو شدن و زیبایی نهفته است و از این رو ایمان داریم که ایران اسلامی به مصداق آیه شریفه فان مع العسر یسرا از این روزهای سخت عبور کرده و جامعه پر از نشاط و شادابی خواهد شد.

سال 1398به یاری خداوند متعال و همت همکاران فعال و توانمند، صدیق و زحمتکش اداره کل نوسازی مدارس استان و توجه عالیه ریاست محترم و معاونان دلسوز سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور شاهد رشد قابل توجهی در حوزه ساخت و ساز فضاهای آموزشی، پرورشی و ورزشی و خصوصاً استاندارد سازی سیستم های گرمایشی در مدارس بود و امید که از این پس نیز روند رو به رشد ادامه یابد.

اینجانب لحظات نشاط آور فرارسیدن نوروز باستانی 1399  که پیام آور شادمانی، تحول و دوستی است را غنیمت شمرده و صمیمانه این جشن ملی را خدمت همه همکاران تلاشگرم در استان و به تبع آن همه همکاران شاغل در  سازمان نوسازی مدارس کشور و ادارات کل تابعه در استان ها تبریک عرض می نمایم.
 از خداوند  مهربانی ها، سالی سرشار از شادی و توام با کامیابی و نیکبختی برایتان آرزومندم.


محمود چاوشان
سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی


( ۱ )

نظر شما :