رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور خبر داد:

ابلاغ اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی برای تجهیز هنرستان‌های کشور

۱۶ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۶ کد : ۴۲۷۹ اخبار برگزیده
معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور از تخصیص و توزیع اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی برای تجهیز هنرستان‌های کشور خبر داد.
ابلاغ اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی برای تجهیز هنرستان‌های کشور

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، مهراله رخشانی‌مهر با اشاره به اهمیت سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه ششم توسعه به ارتقای کیفیت مهارت‌آموزی در میان دانش‌آموزان بیان کرد: با توجه به تاکیدات موجود و اهتمام ویژه وزیر آموزش و پرورش بر این موضوع به منظور تحقق شعار «هر دانش‌آموز، یک مهارت» و توسعه فرهنگ مهارت‌آموزی در میان دانش‌آموزان طی اقدامی جهادی از سوی سازمان نوسازی مدارس کشور اعتباری برای توسعه این امر و کمک به فرهنگ مهارت‌آموزی و کارآفرینی در دستور کار قرار گرفت.

وی از تخصیص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز هنرستان‌های سراسر کشور خبر داد و اظهار کرد: با اهتمام ویژه و هماهنگی‌های انجام شده برای تامین اعتبار یاد شده، این مبلغ در استان‌های سراسر کشور توزیع شد و قابل دسترسی است.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور بر تجهیز هنرستان‌ها با توجه به اعتبار در نظر گرفته شده تاکید کرد و گفت: این اعتبار صرفا برای همین منظور بوده و برای برنامه دیگری نباید مورد استفاده قرار گیرد.

کلید واژه ها: رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور مهراله رخشانی مهر


نظر شما :