به همت خیرین مدرسه ساز صورت گرفت؛

انعقاد تفاهم‌نامه احداث پنج فضای آموزشی در بندرکنگ

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۵ کد : ۴۵۳۲ هرمزگان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان از انعقاد تفاهم‌نامه ساخت پنج باب فضای آموزشی بین این اداره کل نوسازی مدارس استان و خیرین بندرکنگ شهرستان بندرلنگه خبرداد.
انعقاد تفاهم‌نامه احداث پنج فضای آموزشی در بندرکنگ

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان هرمزگان، با حضور فخرالدین هاشمی مدیرکل نوسازی مدارس استان و ایوب زارعی شهردار شهر تاریخی بندر کنگ، تفاهم نامه احداث پنج باب فضای آموزشی در قالب ۴۵ کلاس درس با مشارکت  ۵۰ درصدی خیرین بندر‌کنگ به امضا رسید.

مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان در این آیین گفت: این فضاهای آموزشی شامل دو دبستان، یک مدرسه متوسطه دوره اول و دو هنرستان است که پروژه هنرستان علوم و فنون دریایی با رویکرد مدرسه سبز اجرا می شود.

هاشمی با اشاره به طرح مسئولیت‌های اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی در استان هرمزگان، افزود: صنایع بزرگ استان نیز به حوزه مدرسه‌سازی ورود پیدا کرده‌اند و این بنگاه‌‌ها ظرفیت های جدید مدرسه سازی در استان به شمار می‌روند.

وی ادامه داد: تاکنون تفاهم‌نامه احداث ۱۹ پروژه آموزشی شامل ۱۹۰ کلاس درس با مشارکت صنایع بزرگ در استان هرمزگان منعقد شده که از این تعداد پنج پروژه با ۷۵ کلاس در استان به بهربرداری رسیده است.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس هرمزگان خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :