در سفر معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس به کردستان؛

پروژه های در حال ساخت استان مورد بازدید قرار گرفت

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۵:۴۴ کد : ۴۵۵۹ اخبار مهم
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان به همراه مدیرکل منابع انسانی، در سفر به کردستان ضمن بازدید از پروژه های در حال ساخت با کارکنان اداره کل نوسازی مدارس استان کردستان دیدار کردند.
پروژه های در حال ساخت استان مورد بازدید قرار گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، محمد رکوعی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت سازمان نوسازی مدارس کشور و جعفر کاویانی مدیرکل منابع انسانی سازمان در سفر به کردستان ضمن بازدید از پروژه های در حال ساخت با کارکنان اداره کل نوسازی مدارس استان کردستان دیدار کردند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور ضمن بازدید از قسمت های مختلف اداره‌کل نوسازی مدارس استان کردستان با همکاران و کارکنان دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مباحث جاری قرار گرفت.

رکوعی در جریان بازدید از پروژه های درحال ساخت در شهرستان سنندج  بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در انجام عملیات عمرانی و تسریع در روند احداث پروژه های نیمه تمام تاکید کرد.

وی سپس با حضور در شهرستان های مریوان و سروآباد و بازدید از مدرسه 12 کلاسه اورامان مریوان و هنرستان دخترانه مائده سروآباد ضمن بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه ها اظهار کرد: انشالله نسبت به تامین اعتبار آنها برای تسریع در زمان تحویلشان پیگیری لازم انجام خواهد شد .

پروژه هایی که توسط معاون توسعه مدیریت و پشتیانی و مدیرکل منابع انسانی بازدید شدند شامل آموزشگاه 12 کلاسه با مساحت 2070 مترمربع و هفت میلیارد و یکصد میلیون تومان اعتبار، هنرستان بهاران با2457 مترمربع و سه میلیارد و پانصد میلیون تومان اعتبار و مجتمع آموزشی حیات طیبه با 10828 مترمربع زیربنا و اعتباری بالغ بر 21 میلیارد تومان در شهر سنندج بودند.

همچنین پروژه 12 کلاسه اورامان با 1600 مترمربع زیربنا و هفت میلیارد تومان اعتبار و پروژه هنرستان مائده شهرستان سروآباد با 2451 مترمربع زیربنا و پنج میلیارد تومان اعتبار نیز ازجمله پروژه های در حال ساخت هستند که مورد باردید قرار گرفتند.

 

کلید واژه ها: نوسازی مدارس کردستان


نظر شما :