درجلسه با استاندار مرکزی مطرح شد:

بررسی مشکلات اعتباری نوسازی مدارس استان مرکزی

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۵:۰۴ کد : ۴۶۲۴ مرکزی
جلسه‌ مشترک آقازاده استاندار با مدیران کل نوسازی مدارس، آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در راستای مشکلات اعتباری و سازمانی اداره کل نوسازی مدارس در دفتر استانداری تشکیل شد.
بررسی مشکلات اعتباری نوسازی مدارس استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل نوسازی مدارس استان مرکزی، جلسه‌ مشترک آقازاده استاندار با مدیران کل نوسازی مدارس، آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدیریت وبرنامه‌ریزی استان در راستای مشکلات اعتباری و سازمانی نوسازی مدارس در دفتر استنانداری تشکیل شد.

مدیرکل نوسازی مدارس مرکزی دراین جلسه ضمن ارائه گزارش عملکرد اداره کل نوسازی مدارس استان در بحث فضاهای آموزشی؛مشکلات دستگاه ها دراجرای پروژه ها و ساخت مدارس را مطرح کرد و گفت: از جمله مشکلات اجرای پروژه‌ها و قوانین دست و پا گیر اجرای ماده 23 مخصوصاَ اخذ مجوز لازم از سازمان محیط زیست است.

محمدی همچنین افزود این اداره کل علاوه برساخت فضاهای آموزشی ، نظارت مستمر بر آنها و تأیید مدارس غیردولتی را نیز به صورت جدی پیگیری می‌کند که با توجه به حجم کار و فاصله نسبت به مرکز استان تعداد پرسنل جوابگوی این همه فعالیت نیست لذا نیاز به تأمین منبع نیروی انسانی داریم.

در ادامه آقازاده استاندار مرکزی با تمجید از اقدامات خوب اداره کل نوسازی مدارس استان، با توجه به عملکرد مثبت اداره کل نوسازی مدارس در تحویل به موقع پروژه‌های آموزش و پرورش قول مساعت وپیگیری موضوعات مطرح شده  و پیگیری اجرای ماده 28 را داد.

در این جلسه مدیران کل آموزش و پرورش و سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان نیز مسائلی را در جهت تامین اعتبار و رفع مشکلات پروژه ها مطرح کردند.

همچنین مقرر شد با توجه به پیگری های یادگاری ریئس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی فضایی جهت انبار تجهیزات خریداری شده مدارس تجهیز و به این اداره کل معرفی شود.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس استان مرکزی


نظر شما :