رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در پیامی به مناسبت روز جهانی ارتباطات؛

نقش پررنگ روابط عمومی‌ها در کمک به تصمیم گیری‌های استراتژیک نهادها

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۵ کد : ۴۶۵۰ اخبار برگزیده
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در پیامی با تاکید بر اهمیت نقش پررنگ روابط عمومی ها در سازمان‌ها، این بخش را قلب تپنده و چشم و گوش سازمان ها و مجموعه‌های مختلف دانست.
نقش پررنگ روابط عمومی‌ها در کمک به تصمیم گیری‌های استراتژیک نهادها

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نوسازی مدارس کشور، مهراله رخشانی‌مهر در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی را گرامی داشته و آن را موجب اثربخشی و ارتقای کارایی هر سازمانی دانست. در این مشروح این پیام آمده است:

روابــط عمومــی بهتریــن نمایانگر اوضــاع داخلی وزارتخانه از یک سو و از ســوی دیگر منعکس کننده چگونگی مســایلی اســت که در آن نهاد میگذرد.  ســلامت یک دســتگاه بــه اتصــال اجــزای آن و همنوایــی و همســازی آنهــا ارتبــاط دارد.

"رهبر معظم انقلاب اسلامی"

بیست و هفتم اردیبهشت ماه، تداعی کننده اهمیت و نقش روز افزون بخشی از دانش و دستاورد عظیم بشری است که موجب جهش و تغییرات گسترده ای در زندگی انسان‌ها و ارتباط جوامع شده است، دانش ارتباطات و روابط عمومی امروزه با به خدمت گرفتن انواع هنرها و ابزارها، به قلب تپنده و چشم و گوش سازمان ها و مجموعه‌های مختلف تبدیل شده به گونه‌ای که نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری‌های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان بسیار مهم و قابل توجه است؛ امروزه فعالیت هیچ نهاد و سازمانی بدون فعالیت های این بخش متصور نیست.

نقش و کارکرد روابط عمومی‌ها فرصت مغتنمی را فراهم کرده که با استفاده از دانش، تجربه و توانمندی‌های خود تصویری روشن از ظرفیت ها و دستاوردهای سازمان ارائه داده و با ایجاد یک فضای تعاملی سازنده با رسانه ها، مخاطبان و بخش های مختلف درون و برون سازمانی در مسیر تعالی سازمان ها و جوامع گام بردارند.

ایجاد و تعمیق ارتباطات و اعتمادسازی در مخاطبان یک مجموعه موجب اثربخشی و ارتقای کارایی سازمان می شود و بدون شک تلاش و خردمندانه و خدمات ارزشمند مدیران و همکاران روابط عمومی سازمان نوسازی مدارس و فعالان عرصه ارتباطات و رسانه در انعکاس حقایق، تبادل اطلاعات، ارتباطات چندوجهی و کمک به پیشبرد برنامه های مدیریتی و راهبردی سازمان و حل مسائل قابل توجه و موثر است.

بیست و هفتم اردیبهشت ماه که به عنوان "روز روابط عمومی و ارتباطات" نام گذاری شده، بهانه ای است که از  زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر و تحسین برانگیز همکاران ارجمند، خلاق و هنرمند روابط عمومی های سراسر کشور قدردانی کرده و این مناسبت فرخنده را خدمت این عزیزان تبریک عرض نمایم.

 

کلید واژه ها: روز روابط عمومی رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور


نظر شما :