معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور در بوشهر:

۳۸۰ کلاس درس تا پایان سال ۹۹ به استان اضافه می‌شود

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۴:۴۹ کد : ۴۶۵۱ اخبار مهم
معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره به تامین و تخصیص اعتبارات در بوشهر گفت: پیش بینی می‌کنیم در مهرماه ۹۹، ۱۴۰ کلاس درس و تا پایان سال ۲۴۰ کلاس درس تحویل خواهد شد.
۳۸۰ کلاس درس تا پایان سال ۹۹ به استان اضافه می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، محمد رکوعی معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور به همراه جعفر کاویانی مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان در سفر به استان بوشهر ضمن دیدار با کارکنان اداره کل نوسازی مدارس استان و شرکت در جلسه شورای معاونین از پروژه های درحال اجرای استان بازدید کرد.

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: در سال 98 اعتبارات خوبی به استان بوشهر نسبت به دیگر استان‌ها تزریق شد و در سال 1399 توجه دولت بیشتر به سمت پروژه های مشارکتی است؛  به حدی که اعتبار سال 99  در این ردیف مبلغ سه هزار و 300 میلیاد تومان است.

رکوعی گفت: از یک درصد اعتبارات بخش ورزش و سلامت کارکنان در سال98 حدود 81 درصد به استان‌ها ابلاغ و مابقی برای ساخت فضای ورزشی در نظر گرفته شده است.

او اظهار کرد: یکی از برنامه‌ها در حوزه امور اداری ایجاد سیستم نرم افزاری یکپارچه برای ادارات کل نوسازی مدارس  کشور است تا دچار مشکلات استخدامی و خدمات اداری نشویم.

در ادامه احمد مرادی مدیر کل نوسازی مدارس استان بوشهر افزود: از سال 92 در بخش سیستم‌های سرمایشی رشد چشمگیری داشته‌ایم و 5 هزار و 554 کولر گازی به صورت 90 درصد جایگزین و 10 درصد نوساز به مدارس تحویل داده‌ایم همچنین هزار و 350 کولر در کلاس‌های پروژه‌های تحویلی نصب شده است.

وی ادامه داد: در بخش گرمایشی در شهرستان جم همه مدارس و کلاس‌ها به سیستم  گرمایشی مرکزی استانداردسازی شده که این کار با همکاری امام جمعه بوشهر از اعتبارات زکات استان به مبلغ 200 میلیون تومان و 200 دستگاه از کرمانشاه به علت بلا استفاده بودن به بوشهر انتقال داده شد و حدود 200 دستگاه در سال 98 خریداری و استاندار سازی شد است؛ در سال 99  هم حدود 500 دستگاه در مدارس استان بوشهر  استاندارد سازی خواهد شد.

مرادی گفت: در بخش فضای آموزشی ساخت 110 پروژه شامل 834 کلاس درس در دستور کار داریم که میانگین پیشرفت فیزیکی آنان 50 درصد است و پیش بینی می‌کنیم در مهرماه 99، 140 کلاس درس و تا پایان سال 240 کلاس درس تحویل خواهد شد.

مدیرکل نوسازی مدارس بوشهر گفت: در سال جاری و در بخش مشارکت‌ها 60 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که حدود 35 میلیار تومان آن تحقق یافته است.

کلید واژه ها: سازمان نوسازی مدارس کشور


نظر شما :