مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی:

روابط عمومی رکن مهم در تصمیم سازی و استراتژی‌های سازمان است

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۱ کد : ۴۶۵۵ اخبار مهم
مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به مناسبت فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه «روز روابط عمومی وارتباطات» پیامی را صادر کرد.
روابط عمومی رکن مهم در تصمیم سازی و استراتژی‌های سازمان است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، سیدمهدی حسینی نیا به مناسبت فرا رسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه «روز روابط عمومی وارتباطات» در پیامی ضمن تبریک به همکاران این حوزه به جایگاه مهم روابط عمومی در پیشبرد برنامه‌های سازمان واثربخشی آنها اشاره کرد. متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

علم ارتباطات و دست اندرکاران آن شریان‌های اطلاع رسانی و عامل همبستگی مخاطبان و سازمان ها به شمار می‌آیند. در این میان، روابط عمومی‌ها در روند آگاهی رسانی و انسجام سازمانی، سهمی مهم و انکار ناپذیر دارند.

نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیت های حرفه‌ای و هوشمندانه از مشخصه های جدید  این حوزه در عصر ارتباطات است که با نقش موثر و حیاتی خود در تدوین استراتژی‌های سازمان و روند تصمیم سازی ها به عنوان یک رکن تلقی می شود به گونه‌ای که امروزه موفقیت یک سازمان تا حد بسیار زیادی وابسته به جایگاه، کارآمدی و پویایی روابط عمومی آن است و صاحب‌نظران از روابط عمومی به  عنوان  هنر هشتم یاد می کنند.

رویکرد روابط عمومی سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور بر مبنای هوشمندی، استفاده از دانش روز و ارتباط دوسویه و تعاملی با  مخاطبان  به منظور حفظ و توسعه ارتباطات انسانی، میان بخشی و برون سازمانی است.

بهره گیری از حداکثر ظرفیت‌های رسانه‌ای کشور در ارائه دستاورد‌ها و پیشبرد برنامه‌های سازمان به وِیژه طرح مشارکتی «آجر به آجر» که با هدف جذب کمک های خرد، محور اصلی برنامه های سال جاری را تشکیل می دهد، به عنوان  یک  اولویت مهم قابل توجه روابط عمومی سازمان است.

در این راستا وظیفه می‌دانم فرا رسیدن بیست و هفتم اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به صاحب نظران و فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی  به ویژه همکاران عزیز و  ساعی در سراسر کشور  تبریک گفته و از تلاش تحسین بر انگیز شما تشکر و قدردانی نمایم.

امید است با به کارگیری مهارت و دانش خود در راستای اعتلا و ارتقای فرهنگ ایرانی و اسلامی، فضایی سالم برای اصلاح دقیق و ارتباط صمیمانه و موثر میان مردم و سازمان که پایه  مشارکت جامعه در ساخت، توسعه و تجهیز مدارس کشور است، تلاش ورزیده و کماکان با ارتباط مؤثر در سامان دادن امور روابط عمومی نقش آفرین و اثر‌بخش باشیم.

 

 

کلید واژه ها: مدیر روابط عمومی و امور بین الملل روز روابط عمومی


نظر شما :