با مشارکت شرکت ملی نفت ایران،

آغاز احداث سالن ورزشی در دلیجان استان مرکزی

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۲ کد : ۴۶۶۴ مرکزی
کلنگ احداث سالن ورزشی رازی با ظرفیت هزار نفر در دبیرستان شهید‌بهشتی دلیجان با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان مرکزی، حجت الاسلام سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسئولین محلی به زمین زده شد.
آغاز احداث سالن ورزشی در دلیجان استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان مرکزی، کلنگ احداث سالن ورزشی رازی در دبیرستان شهید بهشتی شهرستان دلیجان با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان، حجت الاسلام سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسئولین محلی به زمین زده شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی در این مراسم گغت: این سالن ورزشی با ظرفیت هزار نفر از محل مشارکت شرکت ملی نفت ایران با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان احداث می‌شود.

حسین محمدی گزارشی از اجرای پروژه و اقدامات صورت گرفته ارائه داد و گفت: پیمانکار پروژه مشخص شده و کارگاه نیز تجهیز شده است و انشاالله کارهای مقدماتی در این هفته انجام خواهد شد.

وی افزود: مبلغ 30 میلیارد ریال از اعتبارات شرکت نفت و 15 میلیارد ریال از اعتبارات ملی تاکنون جهت این پروژه تخصیص یافته و با اجرای پروژه مابقی اعتبارات نیز تخصیص پیدا کند تا پروژه با سرعت بیشتر احداث و سال آینده مورد بهره برداری قرار گیرد.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس مرکزی


نظر شما :