معاون برنامه‌ریزی و توسعه مشارکت‌های سازمان نوسازی مدارس کشور خبر داد:

رشد سه برابری اعتبارات ردیف مشارکت خیرین در سال جاری

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۰ کد : ۴۶۶۷ اخبار مهم
جلسه ویدئو کنفرانس اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان هرمزگان با خیبر بیدار‌پور معاون برنامه‌ریزی و توسعه مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور و جعفری مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه‌ساز برگزار شد.
رشد سه برابری اعتبارات ردیف مشارکت خیرین در سال جاری

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان جلسه ویدوئو کنفرانس معاون برنامه‌ریزی و توسعه مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور و جعفری مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه‌ساز با مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان و اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان برگزار شد .

معاون برنامه‌ریزی و توسعه مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور در این جلسه ضمن تقدیر از مشارکت خیرین مدرسه ساز هرمزگان در احداث فضاهای آموزشی استان بر ضرورت تسریع در تکمیل پروژه های نیمه تمام خیری تاکید کرد.

 خیبر بیدار‌پور با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای تامین اعتبار لازم جهت تکمیل پروژه های خیرین به جهش بیش از سه برابری اعتبارات مربوط به تکمیل پروژه های خیرین اشاره و آن را نشانه عزم راسخ سازمان نوسازی مدارس در این مسیر دانست که با جدیت دنبال می شود.

سید فخرالدین هاشمی مدیر کل نوسازی مدارس  استان هرمزگان نیز در این جلسه گزارشی از تشکیل مجمع عمومی خیرین مدرسه ساز استان و تشکیل جلسات هیئت مدیره ارائه کرد و افزود: سهم پروژه های مشارکتی در استان هرمزگان 109 پروژه در قالب 498 کلاس درس می باشد و شد نود درصدی تعهدات جشنواره بیست ویکم نسبت به بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان این را می طلبد که در اسرع وقت پروژه های خیری تکمیل شود.

همچنین در این جلسه علی مرادی مدیر عامل مجمع خیرین مدارس هرمزگان  به نمایندگی از اعضا هیئت مدیره گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط مجمع خیرین مدرسه ساز استان ارائه کرد و اجرای طرح‌های متنوع مانند احداث مدرسه به جای دیه ،که باعث انگیزه بیشتر در خیرین می شود را یکی از عوامل جذب خیران عنوان کرد .

کلید واژه ها: نوسازی مدارس هرمزگان


نظر شما :