دکتر قفلی در پیامی به مناسبت چهل و پنجمین سالروز تاسیس سازمان نوسازی مدارس کشور:

سازمان نوسازی مدارس در عرصه سازندگی کشور نقش پر‌رنگی را ایفا کرده است

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۰ کد : ۴۶۷۹ اخبار مهم
ناصر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در پیامی به مناسبت چهل و پنجمین سالروز تاسیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور ضمن تبریک، از نقش پررنگ این سازمان در عرصه سازندگی کشور یاد کرد.
سازمان نوسازی مدارس در عرصه سازندگی کشور نقش پر‌رنگی را ایفا کرده است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، ناصر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور به مناسبت چهل و پنجمین سالروز تاسیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور پیام تبریکی را خطاب به رئیس و کارکنان سازمان صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است.

جناب آقای دکتر رخشانی مهر 

معاون محترم وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور

سلام علیکم 

بیست و هشت اردیبهشت سال هزار و سیصدو پنجاه و چهار یادآور تاسیس سازمانی است که در حدود نیم قرن همواره با احداث فضاهای آموزشی و پرورشی در سراسر ایران عزیز جایگاه تربیت و علم آموزی میلیون ها انسان را تامین نموده و افتخار بسی بزرگ را در منطقه بدست آورده است و نیروهای فعال آن در کوه ها، دشت ها، مناطق گرمسیر و سردسیر، بویژه مناطق آسیب دیده از هشت سال دفاع مقدس با تمام توان و عشق و ایمان، توام با بهره‌برداری از علم فنی و مهندسی بویژه تخریب و بازسازی و مقاوم سازی نقش پررنگی را در عرصه سازندگی کشور بصورت زیربنایی برای بستر سازی تداوم روند آموزش و پرورش ایفا نمودند .

این فداکاری از چشم مردم خیراندیش و نیکوکار دور نماند و در برهه‌ای از زمان که احساس می شد مردم و دولت دوشادوش هم باید به پاکسازی آثار رنج‌ها و سختی هایی که استعمار بر این کشور وارد کرده بود را از بین ببرند، جامعه خیرین مدرسه ساز را تشکیل و به‌عنوان بازوی کمک در کنار سازمان نوسازی مدارس به رفع کمبودهای آموزش و پرورش پرداختتند و اکنون باعث افتخار است که پس از بیست سال این سازمان با احداث بیش از یکصد و سی هزار کلاس درس مشارکتی خیرین، برگزاری بیش از بیست و دو جشنواره خیرین مدرسه ساز درسراسر کشور و بیست همایش ملی و سراسری تکریم از خیرین، رفع مشکلات مدارس آسیب دیده در مناطق زلزله و سیل‌زده با مشارکت خیرین و صدها اقدامات فرهنگی در رسانه ها و افکار عمومی مردم خوش درخشید.

اینجانب با گرامیداشت این روز مهم به نمایندگی از طرف جامعه بزرگ خیرین مدرسه ساز کشور سالروز تاسیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور را به جنابعالی و کلیه همکاران خدوم و تلاشگرتان تبریک و تهنیت عرض نموده و از زحمات و توجه بی‌دریغ به خیرین محترم مدرسه ساز تشکر و قدردانی می نمایم. از خداوند سبحان توفیق روز افزون توام با کامیابی را مسئلت دارم.

کلید واژه ها: سازمان نوسازی مدارس کشور ناصر قفلی


نظر شما :