مدیرکل نوسازی مدارس استان همدان خبر داد:

ساخت مدارس با استفاده از سامانه مکان یابی

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۵ کد : ۴۶۹۷ همدان
مدیرکل نوسازی مدارس استان همدان خیرین را بزرگترین دارایی‌های سازمان نوسازی مدارس دانست و اظهار کرد: توجه به جلب مشارکت بیشتر خیرین و استفاده از سامانه مکان یابی در ساخت مدارس در اولویت برنامه‌های امسال قرار دارد.
ساخت مدارس با استفاده از سامانه مکان یابی

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان همدان، محمد حسین مرادی توجه به جلب مشارکت بیشتر خیرین و استفاده از سامانه مکان یابی در ساخت مدارس را اولویت امسال نوسازی مدارس کشور برشمرد

مدیرکل نوسازی مدارس استان همدان با بیان اینکه خیرین بزرگترین دارایی‌های سازمان نوسازی مدارس هستند اظهار کرد: امیدواریم با مشارکت این عزیزان و تلاش همکاران بتوانیم اقدامات اثرگذاری را درحوزه ساخت و توسعه فضاهای آموزشی انجام دهیم.

 محمدحسین مرادی با بیان اینکه مکان‌یابی صحیح در ساخت اماکن آموزشی از موضوعات مورد توجه است گفت: یکی از مشکلات سال‌های گذشته این بود که برخی از مدارس در جای خوبی طراحی نمی‌شد و عملا تکمیل این طرح‌ها با مشکل مواجه می‌شد که به این موضوع توجه ویژه خواهیم داشت.

وی با اشاره به توجه به مسائل زیست محیطی و انرژی درساخت مدارس سبز گفت: «مدرسه سبز» از نظر معماری نیز باید به گونه‌ای باشد که براساس فرهنگ و معماری ایرانی ـ اسلامی طراحی و اجرا شود و باید فضای شاد و مفرح برای دانش‌آموزان ایجاد کند.

مرادی خاطرنشان کرد: برون‌سپاری فعالیت‌ها با استفاده از مشاورین استان نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس همدان


نظر شما :