نامگذاری معبر ورودی به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام به نام زنده یاد «محمدرضا حیدری»

نامگذاری
۰۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۵:۰۰ کد : ۴۷۰۶ ایلام
رئیس کمیته نامگذاری شورای اسلامی ایلام گفت: بنا به پیشنهاد اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان و شهرداری ایلام و با تصویب شورای اسلامی شهر، معبر منتهی به این اداره کل به نام زنده یاد مهندس محمد رضا حیدری نامگذاری شد.
نامگذاری معبر ورودی به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام به نام زنده یاد «محمدرضا حیدری»

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس ایلام، حسن‌زاده رئیس کمیته نامگذاری شورای اسلامی ایلام بیان کرد: بنا به پیشنهاد اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان و شهرداری ایلام و با تصویب شورای اسلامی شهر و کمیته نامگذاری و به پاس خدمات ارزنده محمدرضا حیدری مدیر کل فقید نوسازی و تجهیز مدارس استان، معبر منتهی به این اداره کل به نام  آن زنده یاد نامگذاری شد.

زنده‌یاد حیدری در همان آغاز جوانی با تفکر و خوش برخوردی و علاقه وافر و با عشق و دلسوزی نزدیک به 26 سال در راه جهاد مقدس مدرسه سازی یکی از معدود فعالان مجمع خیرین مدرسه ساز استان ایلام بود که بدون شک خدمات قابل تحسین و اثرات ماندگاری را در احداث و تجهیز توسعه فضاهای آموزشی برای  فراگیری تعلیم و تربیت دانش آموزان ایران اسلامی در استان های ایلام ولرستان از خود به یادگار گذاشت.

رحیمی مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام، در این خصوص گفت: فقدان از دست دادن مدیر جوان، توانمند و فعالی چون زنده یاد حیدری برای انجام فعالیت‌های اثر گذارش در زمینه جذب خیرین مدرسه‌ساز و احداث فضاهای آموزشی یادگاری برای فرزندان این مرز و بوم است.

رحیمی بیان کرد: جا دارد از زحمات، پیگیری و همکاری اعضای شورای شهر ایلام و کمیته نامگذاری و از شهردار سخت کوش و تلاشگر ایلام، صادقیان برای تصویب نامگذاری معبر ورودی اداره کل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان ایلام تشکر کرد.

 

کلید واژه ها: نامگذاری


نظر شما :