با مشارکت بانوی خیر مدرسه ساز ؛

تفاهم نامه ساخت دو مدرسه در لرستان منعقد شد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۴ کد : ۴۷۱۰ اخبار استان ها
تفاهم نامه ساخت دو مدرسه در شهرستان های درود و بروجرد استان لرستان با مشارکت بانوی خیر «سعیدی تهرانی» به امضا رسید.
تفاهم نامه ساخت دو مدرسه در لرستان منعقد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، تفاهم نامه ساخت دو مدرسه در شهرستان های بروجرد و درود استان لرستان با مشارکت بانوی خیر" سعیدی تهرانی" با حضور خیبر بیدارپور معاون برنامه‌ریزی و توسعه مشارکت های سازمان نوسازی مدارس کشور، خدیجه نیزاری رئیس شورای بانوان خیرمدرسه‌ساز و خیرنیک اندیش خانم سعیدی تهرانی در محل دفتر معاونت برنامه‌ریزی و توسعه مشارکت‌های سازمان نوسازی مدارس کشورمنعقد شد.

خیبر بیدار‌پور در حاشیه انعقاد این تفاهم نامه با قدردانی از خیرین مدرسه ساز و به ویژه بانوان خیر که در سال‌های اخیر مشارکت گسترده ای را در امر مدرسه سازی داشته‌اند گفت: برنامه تحولی مشارکت های مردمی سازمان باعنوان طرح "آجر به آجر" برمبنای جمع آوری کمک های خرد خیرین نیکوکار است که هرکسی با هرآورده ای بتواند در مدرسه سازی مشارکت کند.

گفتنی است، با همت و مشارکت بانوی خیر "سعیدی تهرانی" یک مدرسه شش کلاسه در روستای ترشاب شهرستان درود با 1100 مترمربع زیربنا و اعتباری بالغ بر37 میلیارد ریال و دارای کلیه امکانات ساخته می شود که هفت میلیارد ریال آن را خیر نیک اندیش تقبل نمود.

همچنین مدرسه سه کلاسه روستای ده ریز شهرستان بروجرد با زیربنای 222 مترمربع و هزینه‌ای بالغ بر شش میلیارد ریال احداث می شود که یک میلیارد ریال سهم خیر است و مابقی هزینه ها توسط اداره کل نوسازی مدارس لرستان تامین می شود.

کلید واژه ها: مشارکت های مردمی خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :