در بیانیه‌ای اعلام شد؛

تجلیل مجلس شورای اسلامی از عملکرد سازمان نوسازی مدارس کشور + فیلم

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۹:۰۰ کد : ۴۷۱۲ اخبار برگزیده
نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای از عملکرد قابل توجه سازمان نوسازی مدارس کشور و اقدامات انجام شده طی سال های اخیر قدردانی کردند.
تجلیل مجلس شورای اسلامی از عملکرد سازمان نوسازی مدارس کشور + فیلم

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، علی اصغر یوسف نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی بیانیه جمعی از نمایندگان در تجلیل از سازمان نوسازی مدارس را قرائت کرد. در این بیانیه آمده است:

به یقین آموزش و پرورش زیربنای توسعه و پیشرفت اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی هر جامعه است، تقویت و ارتقای نظام آموزشی از مهمترین شاخص های توسعه یافتگی هر کشور محسوب می شود که نقش بی بدیلی در بحث عدالت آموزشی و ارتقای کیفیت آموزش در جامعه دارد.

ایجاد بستر مناسب و فراهم کردن فضا و تجهیزات که بی آن، توسعه یافتگی به وقوع نمی پیوندد، از ملزومات این فرآیند است. در این راستا سازمان توسعه و تجهیز مدارس با تلاش و همت عظیم خود گام های بلندی را در فراهم آوری عدالت و دسترسی به فضاهای آموزشی ایمن برای دانش‌آموزان به ویژه در مناطق محروم و کمتر برخوردار برداشته است.

اقدام به جمع آوری مدارس خشتی و گلی از ادبیات آموزشی کشور که سال‌ها وعده تحقق آن داده می‌شد و برچیدن بخاری‌های نفتی از مناطق دارای زیرساخت‌های گاز از اقدامات قابل تقدیر این سازمان است که بعد از سال‌ها با جدیت بسیار و با گام‌های سریع به وقوع پیوست.

لذا این حرکت پرشتاب و هدفمند در مسیر توسعه نیازمند تخصیص کامل اعتبارات این سازمان است تا نیل به اهداف بالای تعلیم و تعلم و محرومیت زدایی از اقصی نقاط کشور همچنان به وقوع بپیوندد.

نمایندگان با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته توسط مجموعه مدیران ستادی و ادارات کل تابع سازمان نوسازی و توسعه مدارس حمایت خود از برنامه های وزارت آموزش و پرورش در توسعه عدالت آموزشی اعلام و بر اجرای آن تاکید داریم.


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: مجلس شورای اسلامی نوسازی مدارس کشور


نظر شما :