در پیامی رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور مطرح شد؛

روز جهانی قدس؛ مجال همنوایی مسلمانان دنیا علیه ظلم و حقوق ضدبشری

۰۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۳:۰۰ کد : ۴۷۲۱ اخبار برگزیده
معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در پیامی به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس، این روز را روز تجدید بیعت و هم صدایی مسلمانان جهان علیه ظلم و جور دانست.
روز جهانی قدس؛ مجال همنوایی مسلمانان دنیا علیه ظلم و حقوق ضدبشری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، مهراله رخشانی‌مهر درپیامی به مناسبت روز قدس ضمن گرامیداشت این روز و تجلیل از ایستادگی مردم مسلمان فلسطین آرزوی پیروزی هر چه سریعتر برای آنها داشت. در مشروح این پیام آمده است: 

اقدام ابتکاری و حکیمانه معمار کبیر انقلاب امام خمینی رحمه الله در نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان به نام روز قدس نقطه عطفی است تا مسلمانان جهان در روزی خاص یکصدا با هم برای دفاع از مظلومیت برادران و خواهران مسلمان خود، برای دفاع از انسانیت و محکوم کردن اقدامات ضد حقوق بشری ندای آزادی و آزادگی سر دهند. 

همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند «دفاع از ملت مظلوم فلسطین و قیام شجاعانه و مظلومانه آنان وظیفه اسلامی ماست» و «محو اسرائیل از منطقه، موضوع همیشگی جمهوری اسلامی ایران است.»؛ به تاسی  از این فرمایشات رهبر معظم انقلاب امسال هم چون سال‌های گذشته وارد میدان عمل می شویم؛ البته که حال و هوای روز قدس امسال و تقارن آن با فتح خرمشهر مبین پیوندی عمیق میان آرمان‌های قدس شریف و ارزشهای انقلاب اسلامی است.

رزمندگان دوران دفاع مقدس در سال ۶۱ به تاسی از حضرت امام خمینی رحمه الله حماسه فتح خرمشهر را رقم زدند و حالا نسل جدید انقلاب به تأسی از فرمایشات ولایت فقیه برای رهایی همکیشان خود در قدس شریف تلاش می‌کنند.

هر چند امسال ویروسی منحوس مانع از حضور فیزیکی ملت وظیفه شناس و با مسئولیت‌پذیر ما در در جای جای کشور و حتی جهان شده است اما بار دیگر به تبعیت از ولایت فقیه ندای حمایت از مردم مظلوم فلسطین را سر می دهیم وتا پیروزی کامل آنان پیمان همراهی می بندیم.

امید داریم تا راهپیمایی روز قدس امسال پایان حصارکشی صهیونیست ها بر ملت مظلوم فلسطین باشد و مسلمانان دنیا هر چه زودتر رهایی بیت المقدس از دست رژیم غاصب گر اسرائیل را مشاهده کنند.

کلید واژه ها: روز جهانی قدس مهراله رخشانی مهر


نظر شما :