با مشارکت خیر نیک اندیش؛

عملیات ساخت سالن ورزشی در بندرعباس آغاز شد

۱۰ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۵ کد : ۴۷۶۲ هرمزگان
عملیات ساخت سالن ورزشی چند منظوره خیرساز با امکانات جانبی در مدرسه فرزانگان آموزش و پرورش ناحیه دو بندرعباس آغاز شد.
عملیات ساخت سالن ورزشی در بندرعباس آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل نوسازی مدارس هرمزگان، عملیات ساخت سالن ورزشی فرزانگان ناحیه دو بندرعباس با همت و مشارکت خیر نیک‌اندیش "کامبیز عرب" و با حضور سید فخرالدین هاشمی مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان، کناری فرماندار بندرعباس، دادی‌‌زاده مدیر‌کل آموزش وپرورش استان آغاز شد.

سید فخر الدین هاشمی افزود: این سالن با 704 مترمربع زیربنای زمین ورزشی و 150 مترمربع امکانات جانبی همچون رختکن، اتاق وسایل و سرویس بهداشتی و دوش مطابق با استانداردهای موجود و نیز سیستم سرمایشی نوین با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال در دهه فجر امسال به بهره برداری می‌رسد.

وی ضمن قدردانی از مشارکت خیرین مدرسه‌ساز بیان داشت: این سالن ورزشی توسط خیرنیک اندیش "کامبیز عرب" با مشارکت ۵۰ درصدی نوسازی مدارس هرمزگان ساخته می شود.

مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان گفت: ۳۵۰ دانش آموز نخبه و تیزهوش بندرعباس با ساخت این سالن ورزشی برای ورزش کردن و تربیت روح و جسم خود در آسایش خواهند بود.

موسی دادی زاده سرخایی افزود: خیران با نگاه پدرانه در نشاندن لبخند شوق بر لبان دانش آموزان که به مثابه فرزندان خود می‌دانند از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند و نقش پررنگ آنها در تسهیل روند آموزشی وتربیتی مدارس استان ستودنی است

مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان همچنین از اقدامات نوسازی مدارس استان در بومی‌سازی و تغییر نقشه‌های ساخت مدارس با هدف فرایند تسهیل در آموزش و مبتنی بر منابع درسی تقدیر کرد.

 

کلید واژه ها: نوسازی مدارس هرمزگان


نظر شما :