به همت خیر نیک اندیش؛

کلنگ احداث مجتمع آموزشی در راوند کاشان به زمین زده شد

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۷:۵۰ کد : ۴۹۲۲ اصفهان
کلنگ ساخت مجموعه آموزشی، پرورشی و ورزشی به همت خیر نیک اندیش «محمد حسین منصوری راوندی» با حضور جمع کثیری از مردم، مدیران اجرایی و فرهنگیان شهرستان کاشان در راوند به زمین زده شد.
کلنگ احداث مجتمع آموزشی در راوند کاشان به زمین زده شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان، کلنگ ساخت مجتمع آموزشی،تربیتی و ورزشی به همت خیر نیک اندیش "محمد حسین منصوری راوندی" با حضور جمع کثیری از مردم، مدیران اجرایی و فرهنگیان شهرستان کاشان در راوند به زمین زده شد.

حسین مقنی مدیر آموزش و پرورش کاشان ضمن قدردانی از تلاش تمامی خیرین و گرامیداشت یاد وخاطره مرحوم محمدرضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور اظهار داشت: آموزش و پرورش کاشان با کمک و همراهی همیشگی مجمع خیرین مدرسه ساز و به دور از هرگونه شعار و تبلیغات توفیقات متعددی در جذب ودعوت خیرین جهت ساخت بناهای آموزشی در مناطق مختلف شهر به ویژه لتحر،راوند وحسن آباد داشته است.

مقنی تصریح کرد: مدرسه سازی یکی از کارهای ماندگار و شایسته ای است که توسط انسان‌های فرهیخته و بزرگ انجام می شود و مایه افتخار و مباهات است که از ۴۷۰ مدرسه موجود در کاشان ۷۰ درصد آن خیر ساز است.

این مجموعه آموزشی، تربیتی و ورزشی 12 کلاسه به نام "زنده یاد حاجیه خانم ملوک خاکی" در زمینی به مساحت 4000 متر، زیربنای 1280 متر و سالن ورزشی 1000 متر به همراه سالن چند منظوره، کتابخانه، سایت و اتاق تجربی با هزینه ای بالغ بر 10 میلیارد تومان برای مهر 1401 به بهره برداری خواهد رسید.

کلید واژه ها: محمد حسین منصوری راوندی خیرین مدرسه ساز کاشان مجمع خیرین مدرسه ساز کاشان


نظر شما :