دولت لطفی در جلسه فرمانداری مشگین شهر بیان کرد:

طرح «آجر به آجر» افراد جامعه را به نوع دوستی و انفاق دعوت می کند

۲۵ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۷ کد : ۴۹۵۶ اردبیل
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل در سفر به مشگین شهر و بازدید از پروژه های در حال ساخت استان، طی جلسه ای که با فرماندار شهرستان مشگین شهر برگزار شد؛ به اجرای طرح «آجر به آجر» در سراسر کشور اشاره کرد و گفت : طرح «آجر به آجر» یک طرح ملی در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و پرورش فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی است که افراد جامعه را برای نوع دوستی و انفاق دعوت می کند.
طرح «آجر به آجر» افراد جامعه را به نوع دوستی و انفاق دعوت می کند

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اردبیل، در سفر مدیرکل نوسازی مدارس استان به مشگین شهر و بازدید از پروژه های شهرستان دولت لطفی مدیرکل نوسازی مدارس اردبیل در جلسه با فرماندار مشگین شهر تاکید کرد که فرمانداری با کمک آموزش و پرورش مناطق شهرستان نسبت به شناسایی خیرین منطقه بخصوص مشگین شهری های مقیم پایتخت و همچنین شناساندن این طرح به مردم منطقه، اداره کل نوسازی مدارس استان را یاری کنند.

مدیرکل نوسازی مدارس استان اردبیل در این جلسه گفت: طرح «آجر به آجر» یک طرح ملی در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و پرورش فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی است که افراد جامعه را برای نوع دوستی و انفاق دعوت می کند.

دولت لطفی اظهارداشت: امسال ۲۸۰ کلاس درس در شهرستان مشگین‌شهر در قالب ۷۹ مدرسه استانداردسازی شد.

وی همچنین از افتتاح ۲۸ کلاس درس در قالب سه مدرسه جدید و بهره‌برداری از سه واحد نمازخانه در مدارس شهرستان مشگین‌شهر خبر داد.

او گفت: برای ایجاد این اماکن آموزشی، فرهنگی و مذهبی و استاندارد سازی تاسیسات حرارتی بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال هزینه شده و همزمان با سال تحصیلی جدید در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

فرماندار مشگین‌شهر نیز در این جلسه گفت: در راستای اقدام مشترک بین فرمانداری و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان امسال ۳۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سهم این شهرستان برای توسعه و تجهیز مدارس منطقه درنظر گرفته است.

اکبر صمدی افزود: اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان نیز متعهد شده از محل اعتبارات تخریب و بازسازی و اعتبارات متمرکز ملی مبلغ ۹۰ میلیارد ریال جهت بهبود و توسعه فضاهای آموزشی این شهرستان مشگین‌شهر هزینه کند.

صمدی در خصوص جذب و هدایت خیرین مدرسه ساز و تحقق اهداف طرح آجر به آجر گفت: مجموعه فرمانداری شهرستان و بخشداری های تابعه با کمک آموزش و پرورش تمام سعی خود را به کار خواهد برد تا ضمن گسترش فرهنگ مشارکت بین آحاد مردم ، نسبت به شناسایی خیرین منطقه اقدام لازم را به عمل آورد.

کلید واژه ها: طرح آجر به آجر نوسازی مدارس اردبیل


نظر شما :