با همت و مشارکت خیرین مدرسه ساز؛

آغاز عملیات ساخت دو فضای آموزشی در چهارمحال و بختیاری

۳۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۷ کد : ۵۰۱۹ چهارمحال و بختیاری
عملیات ساخت یک فضای آموزشی شش کلاسه و یک مدرسه سه کلاسه در روستای گرمدره از توابع شهرستان سامان با مشارکت جمعی از خیرین مدرسه ساز آغاز شد.
آغاز عملیات ساخت دو فضای آموزشی در چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس چهارمحال و بختیاری، آغاز عملیات ساخت دو فضای آموزشی شش کلاسه و سه کلاسه در روستای گرمدره شهرستان سامان با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان، معاون توسه مدیریت وپشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش استان، فرماندار و مدیر آموزش و پرورش شهرستان سامان و جمعی از خیرین مدرسه ساز و مسئولین محلی برگزار گردید .

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس چهارمحال و بختیاری در این آیین اظهار داشت: خیرین مدرسه ساز این روستا احداث یک مدرسه سه کلاسه در مساحت ۲۰۰ مترمربع زیربنا و با هزینه هشت میلیارد ریال وبه صورت ۱۰۰ درصد را در روستا عهده‌دار شدند.

وی ادامه داد: طرح دیگر، مدرسه شش کلاسه به مساحت ۶۰۰ مترمربع زیربنا و هزینه سی میلیارد ریال است که بخشی از اعتبار مورد نیاز احداث این مدرسه نیز از سوی خیر مدرسهساز "سید ابوالفضل شیرازی" و به یاد فرزند مرحوم خود شادروان "محمد صدرا شیرازی" و خیرین این روستا تامین شده است.

فرماندار سامان نیز در این آیین با قدردانی از همراهی و کمک خیران اظهار داشت: شهرستان سامان به واسطه کمک و همراهی خیران به شهرستان شاخص در مشارکت مردمی تبدیل شده است.

وی با اشاره به تنگناهای دولت در ایجاد طرح‌های جدید، خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین راه‌های احداث طرح‌های جدید، مشارکت خیران است که شهرستان سامان در این  حوزه عملکرد مطلوبی از خود نشان داده است.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس چهارمحال و بختیاری خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :