به همت ستاد خیرین مدرسه ساز بانک صادرات ایران؛

عملیات ساخت مدرسه سه کلاسه در دشت کوران هرمزگان آغاز شد

۰۴ تیر ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۷ کد : ۵۰۶۰ هرمزگان
در راستای اجرای طرح «آجر به آجر» عملیات ساخت مدرسه سه کلاسه در منطقه دشت کوران شهر فین استان هرمزگان با همت و مشارکت ستاد خیرین مدرسه ساز بانک صادرات ایران و اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان آغاز شد.
عملیات ساخت مدرسه سه کلاسه در دشت کوران هرمزگان آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان، در راستای اجرای طرح آجر به آجر، عملیات ساخت مدرسه سه کلاسه درمنطقه دشت کوران شهر فین استان هرمزگان با همت و مشارکت ستاد خیرین مدرسه ساز بانک صادرات ایران واداره کل نوسازی مدارس هرمزگان، با حضور اسماعیل زاده سرپرست امور شعب بانک صادرات استان ،سید فخرالدین هاشمی مدیرکل نوسازی مدارس و دادی زاده مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان و مسئولان محلی آغاز شد .

سید فخرالدین هاشمی مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان ضمن قدردانی از همت خیرین در رفع کمبود فضاهای آموزشی گفت : مشارکت خیرین در مدرسه سازی شایسته تحسین و تکریم است ، چرا که با همت آنان دانش آموزان مناطق محروم نیز می توانند از فضای آموزشی استاندارد بهره مند شوند .

وی ادامه داد: این مدرسه سه کلاسه  با زیربنای 168 مترمربع و در زمینی به مساحت 2000 مترمربع در منطقه دشت کوران از توابع شهر فین احداث می شود.

 هاشمی بیان داشت: از ابتدای سال 1399 تا اکنون این چهارمین پروژه آموزشی است که توسط بانک ها وموسسات مالی در استان احداث می شود و سهم پروژه های مشارکتی در استان هرمزگان 109  پروژه شامل 498 کلاس درس می باشد.

 اسماعیل زاده سرپرست امور شعب بانک صادرات هرمزگان نیز ضمن ابراز خرسندی ازاین اقدام عنوان کرد: ستاد خیرین مدرسه ساز بانک صادر ات ایران در سال 1365 فعالیت خود را آغاز کرده و این افتخار را دارد که تا کنون بیش از 30 فضای آموزشی را  احداث و تقدیم فرزندان سرزمین عزیزمان ایران کرده است.

وی ادامه داد: منابع تخصیص یافته  برای انجام این حمایت‌ها از محل حقوق و مزایای کارکنان شاغل و بازنشسته بانک صادرات ایران، کمک‌های مردمی و خیرین کشور تامین می شود که با اعتماد به بانک صادرات ایران، همچنان شرایط خدمتگزاری به مردم محروم کشور را فراهم کرده است.

لازم به ذکر است که دشت کوران در شمال غرب استان و از مناطق صعب العبور و محروم استان هرمزگان است که هم مرزبا شهرستان لار در استان فارس است

 

کلید واژه ها: هرمزگان نوسازی مدارس هرمزگان


نظر شما :