به همت خیر مدرسه ساز و در راستای طرح آجر به آجر؛

عملیات ساخت یک نمازخانه در مشهد آغاز شد

۱۶ تیر ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۰ کد : ۵۱۸۰ خراسان رضوی
در راستای اجرای طرح «آجر به آجر» عملیات ساخت نمازخانه دبستان تهذیب آموزش و پرورش ناحیه شش مشهد به همت خیر نیکوکار معصومه معصومیان از خیرین نیک اندیش استان همدان آغاز شد.
عملیات ساخت یک نمازخانه در مشهد آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس خراسان رضوی، در راستای اجرای طرح «آجر به آجر» عملیات ساخت نمازخانه دبستان تهذیب آموزش و پرورش ناحیه شش مشهد به همت خیر نیکوکار "معصومه معصومیان" از خیرین نیک اندیش استان همدان با حضورسرپرست نظارت اداره کل نوسازی مدارس استان، جوانشیری مدیر آموزش و پرورش ناحیه شش مشهد و جمعی  دیگر از مسئولین برگزار شد..

سرپرست معاونت نظارت اداره کل نوسازی خراسان رضوی گفت: این مجموعه که به نام حضرت معصومه (ع) مزین شده است توسط این خیر نیک اندیش به یاد و نیت مرحوم والده شان در زمینی به مساحت 60 مترمربع و مبلغ یک میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار احداث می شود.

وی خاطر نشان کرد: انجام اقدامات خیری از این دست ارزشمندترین کارهای خیر می باشد که امروزه اگر دانش آموزان ما با مسجد و نماز پیوند پیدا کنند قطعا تربیت اسلامی و اخلاقی خوبی خواهند داشت و در هر عرصه ای گام بگذارند قطعا انسان هایی موفق و اخلاقی خواهند بود. 

شایان ذکر است این خیر نیک اندیش که از خانواده معظم شهداد نیز می باشددر همدان و چند استان دیگر مدارس و نمازخانه هایی احداث نموده اند.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس خراسان رضوی خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :