در راستای اجرای طرح آجر به آجر؛

اعلام آمادگی شرکت سنگ آهن مرکزی برای ساخت مدارس

۱۶ تیر ۱۳۹۹ | ۱۶:۱۱ کد : ۵۲۰۳ اخبار برگزیده
مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در راستای پیوستن به طرح آجر به آجر و عمل به مسئولیت اجتماعی برای تامین فضای آموزشی اعلام آمادگی کرد.
اعلام آمادگی شرکت سنگ آهن مرکزی برای ساخت مدارس

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، رضا فلاح مبارکه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در دیداری با مهراله‌ رخشانی‌مهر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور از اعلام آمادگی برای ساخت و تامین فضای آموزشی خبر داد و اظهار کرد: سابقه همکاری با نوسازی مدارس کشور را در ساخت و تجهیز مدارس شهرستان بافق داشتیم و تاکنون 8 مدرسه تحویل آموزش و پرورش دادیم.

وی ادامه داد: در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و با توجه به وضعیت آموزش و پرورش کشور این وزارتخانه به کمک خیرین نیاز دارد بر همین اساس مجموعه ما  اقدام به ساخت مدارس خیرساز کرده است و در سال‌های قبل هم مدارس خیرساز با 30 درصد مشارکت را بنا کردیم.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران با اشاره به ساخت 5 مدرسه از سال گذشته و تحویل 2 فضای آموزشی از این تعداد گفت: با توجه به اهمیت کار مدرسه‌سازی آمادگی خود را اعلام می‌کنیم تا به هر میزان نیاز شهرستان به فضای آموزشی وجود داشته باشد برای این موضوع گام برداریم. 

فلاح مبارکه با اشاره به اجرای طرح آجر به آجر و بهره‌گیری از ظرفیت خیرین علاقه‌مند اظهار کرد: برنامه‌ریزی کردیم تا در آینده بعد از اینکه بودجه تکمیلی قسمت خیرین اختصاص داده شود به میزان نیاز آموزش و پرورش و با توجه به تعداد زمینی که در اختیار ما قرار می‌گیرد حداقل هر ساله ساخت 2 مدرسه را انجام دهیم. 

 

کلید واژه ها: مدرسه سازی مسئولیت اجتماعی خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :