در راستای طرح آجر به آجر در استان چهارمحال و بختیاری؛

تفاهم‌نامه ساخت یک فضای آموزشی در فارسان منغقد شد

۲۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۵ کد : ۵۲۳۰ چهارمحال و بختیاری
تفاهم نامه ساخت یک فضای آموزشی شش کلاسه در شهر فارسان با مشارکت خیرین مدرسه ساز «حاج نعمت اله و حاج بهمن بهرامی فارسانی» امضاء شد.
تفاهم‌نامه ساخت یک فضای آموزشی در فارسان منغقد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان چهارمحال و بختیاری، در دیدار حمیدرضا براتی مدیرکل نوسازی مدارس استان با خیرین مدرسه ساز "حاج نعمت اله و حاج بهمن بهرامی فارسانی" تفاهم نامه احداث یک مدرسه شش کلاسه در فارسان به امضا رسید.

 حمید رضا براتی ضمن قدردانی از اقدام خداپسندانه خیرین در راستای اعتلای فرهنگ آموزش و پرورش و خدمت به فرزندان ایران اسلامی، اهمیت جهت دهی کمک های مردمی در مکان‌های  مورد نیاز آموزش وپرورش را یادآور شد و با تشریح طرح آجر به آجر گفت: هدف از این طرح مهم تبیین اهمیت کار خیری وساماندهی ساخت  وسازهای خیری متناسب با نیازهای آموزش وپرورش است .  

مدیرکل نوسازی مدارس استان گفت :با اجرایی شدن طرح آجر به آجر وساماندهی کمک های خیری ،نیازهای فضاهای آموزشی وتجهیزات مدارس در مناطق به تعادل خواهد رسید.

شایان ذکر است این فضای آموزشی تعهد شده با 6 کلاس درس و  زبربنای900 مترمربع به یاد زنده یاد حاج محمد علی بهرامی فارسانی و هزینه‌ای بالغ بر سی میلیارد ریال در شهر فارسان احداث می شود که پانزده  میلیارد ریال آن  توسط خیرین و مابقی از محل اعتبارات دولتی تامین خواهد شد.  

کلید واژه ها: نوسازی مدارس چهارمحال و بختیاری آجر به آجر خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :