جلسه مجمع عمومی خیرین مدرسه ساز استان تشکیل شد

۲۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۸ کد : ۵۲۴۱ آذربایجان شرقی
صدقی مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان‌شرقی گفت: از آغاز طرح ملی آجر به آجر ۱۶ مدرسه در سراسر استان با مشارکت خیرین و اهالی روستاها و با رویکرد فرهنگ جمع سپاری کلنگ زنی شده یا در حال احداث و تکمیل است.
جلسه مجمع عمومی خیرین مدرسه ساز استان تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجانشرقی ، جلسه مجمع عمومی خیرین مدرسه ساز استان با حضور صدقی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، جلالی ریس مجمع خیرین مدرسه ساز و عطایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان و سایر اعضا برگزارشد.

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی ضمن تقدیر و تشکر از اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان در جلب مشارکت خیرین نیک اندیش  با اشاره به طرح "آجر به آجر"، این بسته را یک حرکت تحولی جهت فرهنگ سازی واشاعه رویکرد جمع سپاری دانستند و از پیشنهادات این اداره کل جهت رسیدن به اهداف عالی طرح درشورای آموزش و پرورش استان خبرداد .

صدقی مدیرکل نوسازی توسعه وتجهیز مدارس آذربایجان‌شرقی گفت: از آغاز این طرح ۱۶ مدرسه در سراسر استان  با مشارکت خیرین و اهالی روستاها و با رویکرد فرهنگ جمع سپاری کلنگ زنی شده ،یا در حال احداث و یا تکمیل است.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان افزود:در طرح آجر به آجر به دنبال جلب مشارکت حداکثری عمومی با هدف فرهنگ سازی و استفاده از ظرفیت تمامی دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی هستیم.
وی درادامه گفت: پیشنهادات اداره کل نوسازی  مدارس درخصوص مساعدت صداوسیمای استان و شهرداری ها و موسسات مردم نهاد و استفاده از تمام ظرفیت تبلیغاتی استان جهت پیشبرد اهداف طرح آجر به آجر شد. 

جلالی ریس مجمع خیرین مدرسه ساز استان نیز ضمن تبریک کسب رتبه اول اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان‌شرقی دربین ادارات کل نوسازی مدارس استانها در جشنواره شهید رجایی خواستار ادامه تلاشهای صادقانه مدیرکل و پرسنل خدوم این اداره کل در زمینه مهیا ساختن فضاهای سالم و ایمن برای آینده سازان شد.

وی درادامه به پیگیری مصوبات قانون رایگان بودن انشعابات مدارس خیرساز در مناطق و نواحی استان اشاره کرد که متاسفانه در برخی نهادها و ادارات این قانون اجرا نمی شود و این امر در انجام پروژه های خیری خللی ایجاد میکند که امیدواریم با همکاری و همدلی مسولین حل شود.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس آذربایجان شرقی خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :