با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان صورت گرفت

کلنگ‌ زنی احداث دو پروژه در شهرستان رابر

۲۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۹ کد : ۵۲۴۴ کرمان
با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان کلنگ آغاز عملیات ساخت دبیرستان شهید حاج قاسم سلیمانی روستای گنجان و احداث زمین چمن مصنوعی هنرستان علامه طباطبایی شهر رابر به زمین زده شد.
کلنگ‌ زنی احداث دو پروژه در شهرستان رابر

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان، سید محمد واعظی نژاد مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان در حاشیه آیین کلنگ زنی این پروژه ها گفت: مدرسه شهید حاج قاسم سلیمانی به همت بانک مسکن استان ساخته خواهد شد و از پروژه‌های خیری و مشارکتی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان است.

وی با بیان اینکه این مدرسه ویژه دانش آموزان مقطع متوسطه روستای گنجان شهرستان رابر می‌باشد، افزود: این پروژه با سه کلاس درس و ۱۹۶ متر ربع زیربنای آموزشی و با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال شرایط تحصیل ۱۲۰ دانش آموز را فراهم خواهد ساخت.

واعظی نژاد ابراز امیدواری کرد: در استان کرمان مدارس زیادی به نام مبارک "شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی" ساخته خواهد شد که یکی از این مدارس همین مدرسه گنجان شهرستان رابر است و یک باب دبیرستان ۱۲ کلاسه در شهر رابر و یک مجتمع آموزشی ۴۰ کلاسه نیز در شهرک شهرداری شهر کرمان به نام مبارک این شهید معظم ساخته خواهد شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در رابطه با زمین چمن مصنوعی هنرستان علامه طباطبایی شهر رابر گفت: این پروژه ورزشی با زیر بنای ۹۴۰ متر مربعی با اعتباری بالغ ۳۶۰ میلیون ریال برای استفاده دانش آموزان این مدرسه ساخته خواهد شد.

عضو شورای آموزش و پرورش استان کرمان از ساخت دو باب دبیرستان ۹ کلاسه با نام های دبیرستان فاطمه الزهرا(س) و دبیرستان پسرانه شهید بهشتی در شهر رابر خبر داد و گفت: این پروژه ها در دست اجرا بوده و با ۹ کلاس درس و ۱۳۳۰ متر مربع زیر بنای آموزشی و اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال ساخته و تحویل آموزش و پرورش می شوند.

 

کلید واژه ها: نوسازی مدارس کرمان خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :