در راستای طرح آجر به آجر و به همت خیر مدرسه ساز؛

کلنگ ساخت مدرسه شش کلاسه در علی آباد کتول به زمین زده شد

۲۴ تیر ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۰ کد : ۵۲۶۹ گلستان
در راستای اجرای طرح تحولی «آجر به آجر» و جذب مشارکت مردمی در امر مقدس مدرسه سازی، کلنگ احداث مدرسه شش کلاسه خیّرساز «مرحومه حاجیه هاجر کردکتولی» در شهرستان علی آباد کتول به زمین زده شد.
کلنگ ساخت مدرسه شش کلاسه در علی آباد کتول به زمین زده شد

به گزارش روابط عمومی نوسازی مدارس گلستان، عملیات ساخت یک مدرسه شش کلاسه به همت خیر مدرسه ساز "اسداله کرد کتولی" در شهرستان علی آباد کتول با حضور مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز گلستان و جمعی از مسئولین محلی آغاز شد.

مدیرکل نوسازی مدارس در آیین کلنگ زنی این پروژه خیّرساز ضمن تبیین و تشریح طرح آجر به آجر گفت: در راستای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در توسعه فضاهای آموزشی و اهمیت توسعه مشارکت گسترده خیّرین، امروز شاهد آغاز عملیات احداث پروژه خیّرساز در این شهرستان هستیم.

یاسر لیوانی گفت: این پروژه خیّرساز با شش کلاس درس با زیربنای 745 مترمربع فضای آموزشی و اعتباری بالغ بر سه ملیارد تومان احداث می شود.

وی افزود: از کل اعتبار پیش بینی شده در این پروژه مبلغ 500 میلیون تومان توسط خیّر نیکوکار به نام همسر مرحومشان زنده یاد حاجیه هاجر کردکتولی و الباقی از محل اعتبارات نوسازی مدارس استان هزینه خواهد شد.

کلید واژه ها: طرح تحولی آجر به آجر نوسازی مدارس گلستان خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :