در راستای طرح آجر به آجر صورت گرفت؛

عملیات احداث دبستان سه کلاسه خیری در رامهرمز آغاز شد

۲۴ تیر ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۹ کد : ۵۲۷۷ خوزستان
عملیات ساخت دبستان سه کلاسه خیری شهید اندرزگو در روستای زویدی رمضان رامهرمز آغاز شد.
عملیات احداث دبستان سه کلاسه خیری در رامهرمز آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان، امروز سه شنبه ۲۴ تیرماه با حضور رضا زدوار معاون مشارکت های مردمی نوسازی مدارس خوزستان ، خلیلی معاون فرماندار رامهرمز و رستمی مدیر آموزش و پرورش رامهرمز، عملیات احداث دبستان سه کلاسه شهید اندرزگو  در روستای زویدی رمضان شهرستان رامهرمز آغاز شد.

معاون مشارکت های مردمی نوسازی مدارس خوزستان در حاشیه این مراسم ضمن قدردانی از خیرین مدرسه ساز اظهار داشت: فرد نیکوکار با احسان به دیگران، مشکلات آنها را حل می‌کند و کار خیری را از خود به جای می گذارد و خیرین مدرسه ساز با عمل خداپسندانه خود به توسعه فضاهای آموزشی کمک شایانی می نمایند.

زدوار با اشاره به اهمیت اجرای پویش مردمی "آجر به آجر" گفت : سند تحولی آجر به آجر با هدف کمک های خرد مردمی این امکان را به اقشار مختلف جامعه می دهد تا هر فرد یک خیر مدرسه ساز باشد و نقش بسزایی در ارتقاء سطح تربیتی و آموزشی فرزندان این مرز و بوم ایفا کند.

وی افزود: عملیات اجرایی احداث دبستان سه کلاسه شهید اندرزگو با مشارکت خیر نیکوکار، در راستای محرومیت زدایی و عدالت اجتماعی در زمینی به مساحت هزار مترمربع با زیربنای آموزشی ۱۴۵ مترمربع و با اعتباری بالغ بر شش میلیارد ریال که سهم خیر یک میلیارد ریال و سهم دولتی ۵ میلیارد ریال است  آغاز شد.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس استان خوزستان خیرین مدرسه‌ساز آجر به آجر


نظر شما :