با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور؛

دو مدرسه شش کلاسه در یاسوج و چرام کلنگ زنی شد

۲۵ تیر ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۲۸۹ کهگیلویه و بویراحمد
دو مدرسه خیرساز شش کلاسه ویژه دانش آموزان استثنایی در شهرستان های یاسوج و چرام با حضور سید جواد حسینی معاون وزیر آموزش و پرورش کلنگ زنی شد.
دو مدرسه شش کلاسه در یاسوج و چرام کلنگ زنی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد، دو مدرسه شش کلاسه خیر ساز در یاسوج و چرام با حضور حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، فیلی معاون عمرانی استاندار مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان به صورت همزمان کلنگ‌زنی شد.

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس آموزش و پرورش استثنائی کشور به دو دوره پیش‌حرفه‌ای و حرفه‌ای در بین دانش‌آموزان استثنائی اشاره کرد و گفت: از مجموع ۶۰ هزار دانش‌آموز، بیشتر آنها ناتوان ذهنی و در دوره حرفه‌‌ای قرار دارند.

سید جواد حسینی خاطرنشان کرد: ۴۰۵ مدرسه حرفه‌ای ویژه دانش‌آموزان استثنائی احداث شده که امروز دو مدرسه در استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرهای یاسوج و چرام کلنگ‌زنی شد.

در این آیین کرمی مدیرکل نوسازی مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرکز کودکان استثنایی با مشارکت یکی از خیرین در گچساران کلنگ‌زنی شد و در این مراسم به طور همزمان کلنگ دو مدرسه شش کلاسه در یاسوج و چرام به زمین زده شد، ضمن اینکه مصوب شد مدرسه‌ای در کهگیلویه هم احداث شود.

 کرمی گفت: مدرسه شش کلاسه طوبی با مشارکت خیر بزرگوار سرکار خانم مریم فرورد در طرح آجر به آجر در زیربنای ۶۵۰ متر مربع و مبلغ ۲/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان در شهر یاسوج احداث می‌شود  که مشارکت خیر ۵۰۰ میلیون تومان است.

در ادامه جبار کیانی رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۵۸۵ کلاس درس با مشارکت خیرین ساخته شده و ۶۴ مدرسه در دست ساخت است که پیش‌بینی می‌کنیم تا مهر امسال ۲۵ مدرسه تکمیل و آماده افتتاح شود.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس کهگیلویه و بویر احمد خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :