رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور:

فراگیر شدن طرح آجر به آجر در جامعه اقدامی زمان‌بر است

۳۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۶:۱۸ کد : ۵۳۳۳ اخبار برگزیده
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در دومین جلسه هم‌اندیشی طرح آجر به آجر تاکید کرد که فراگیر شدن این طرح زمان‌بر است بنابراین باید با تمام توان برای پیشبرد و فراگیر شدن آن اقدام کنیم.
فراگیر شدن طرح آجر به آجر در جامعه اقدامی زمان‌بر است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، مهراله رخشانی‌مهر در جلسه هم‌اندیشی اجرای پویش آجر به آجر که با حضور معاونان سازمان نوسازی مدارس کشور و مدیران کل استان‌های پیشرو در اجرای بسته تحولی این پویش برگزار شد ضمن فعالیت خیرین در عرضه مدرسه‌سازی اظهار کرد: در اجرای طرح آجر به آجر سعی بر این است تا با ترویج فرهنگ مشارکت بتوانیم ورود خیرین بیشتری را در عرصه مدرسه‌سازی فراهم کنیم.

وی ادامه داد: ترویج فرهنگ مشارکت از طریق پویش مردمی آجر به آجر اقدامی زمان‌بر است و در درازمدت نتیجه‌بخش خواهد بود به همین دلیل برای پایه‌گذاری صحیح اهداف در نظر گرفته شده با تمام توان برای پیشبرد این طرح و فراگیر شدن آن به عموم جامعه اقدام کنیم.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره به اینکه روندمدرسه سازی از طریق خیرین تداوم دارد، گفت: سعی داریم با بکارگیری روش‌های جدید گستره وسیعی از مخاطبان خود را شناسایی کرده و این گروه‌ها را به سمت ورود به این اقدام حسنه سوق دهیم.

رخشانی‌مهر با تاکید بر اینکه با تعاملات خوبی با رسانه‌های و به ویژه صداوسیما انجام شده است، تصریح کرد: نشست‌های مشترک و تفاهم‌هایی با این مجموعه‌ها و حتی استانداران داشتیم و برای تداوم آن باید محتوا‌های مربوط به این بسته تحولی افزایش یابد تا امکان شناساندن آن از طریق رسانه‌ها میسر شود.

وی با تاکید بر اینکه باید خیرین قبلی را حفظ کنیم و با روش‌هایی جدید از ظرفیت‌های مردمی بهره بگیریم، اظهار کرد: گروه‌های سنی مختلف و اقشار مختلف مردم که مشتاق ورود به این عرصه هستند، اما با سرمایه‌های کم امکان ورود نداشته‌اند با استفاده از طرح آجر به آجر همراهی می‌کنیم.

در ادامه هر کدام از مدیران کل استان‌های مدعو هم به گزارش عملکرد خود در اجرای این پویش و تشریح برنامه‌های در نظر گرفته شده پرداختند و مقرر شد تا فعالیت‌های استان‌ها در قالب برش استانی رصد شود.

کلید واژه ها: آجر به آجر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور مهراله رخشانی مهر


نظر شما :