در ادامه تکریم خوبان مدرسه ساز انجام گردید:

دیدار مدیرکل نوسازی مدارس خراسان جنوبی با خیرین

۰۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۹ کد : ۵۳۳۹ خراسان جنوبی
محمود چاوشان مدیر کل نوسازی مدارس به همراه واقعی مدیر کل آموزش و پرورش و نماینده مجمع خیرین مدرسه ساز استان با خیرین مدرسه ساز مدارس روستاهای فوداج و امیرآباد بیرجند دیدار نموده و از خدمات آنها تقدیر کردند.
دیدار مدیرکل نوسازی مدارس خراسان جنوبی با خیرین

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی، محمود چاوشان مدیر کل نوسازی مدارس استان به همراه واقعی مدیر کل آموزش و پرورش و نماینده مجمع خیرین مدرسه ساز استان با دوتن از خیرین مدرسه ساز بیرجند دیدار نموده و از خدمات این بزرگواران تقدیر کردند.

در این دیدار چاوشان مدیر کل نوسازی مدارس ضمن تشکر از "علی غلامی" خیر نیک اندیش مدرسه روستای فوداج و همچنین "هادی اکرامی" خیر نیک اندیش مدرسه نجمه روستای امیرآباد شهرستان بیرجند افزود: خیرین گرامی در بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز مبلغ 24 میلیارد تومان را برای ساخت فضاهای آموزشی استان متعهد شده اند که تا کنون بیش از 70 درصد این تعهدات محقق شده است.

وی مشارکت خیرین مدرسه ساز در بیش از 90 پروژه از 96 پروژه قابل افتتاح در مهرماه سال جاری را مایه مباهات جامعه آموزشی دانسته و افزود: میزان مشارکت خیرین در حوزه آموزش شایسته قدردانی بوده و ارج نهادن به این امر خداپسندانه را از جمله وظایف هر یک از اعضای شاغل در این خانواده بزرگ آموزشی دانست.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس خراسان جنوبی خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :