مدیرکل نوسازی مدارس استان‌کرمان خبرداد:

رقم ۵۰ میلیارد تومانی مشارکت خیرین از ابتدای سال

۰۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۰ کد : ۵۳۴۲ کرمان
مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در دیدار با مدیرکل صداوسیمای مرکز استان گفت: بسته تحولی مشارکت های مردمی در قالب طرح آجر به آجر در حال اجراست و در این راستا نیاز است تا صدا وسیما برای فرهنگ‌سازی و جذب مشارکت خیرین اقدامات تبلیغی و اطلاع رسانی انجام دهد.
رقم ۵۰ میلیارد تومانی مشارکت خیرین از ابتدای سال

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان‌ کرمان، سید محمد واعظی نژاد مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان صبح امروز در دیدار با علیرمضانی مدیرکل صدا و سیما از همکاری های فی مابین قدردانی کرد و گفت: پروسه نهادینه سازی یک امر در مردم نیاز به فرهنگ سازی دارد و این مهم انجام نمی شود مگر اینکه از طریق رسانه و ارتباط با رسانه فرهنگ‌سازی صورت بگیرد.

واعظی نژاد بر انجام همکاری های بیشتر با صدا و سیما تاکید کرد و افزود: اداره کل نوسازی نقش بزرگ و بسزایی در ساخت و ساز و اجرای پروژه های عمرانی در استان دارد و انعکاس خدمات نظام و عملکرد دولت در این زمینه به وسیله صدا و سیما بسیار حائز اهمیت است.

وی در ادامه خاطر نشان ساخت: بسته تحولی مشارکت های مردمی در قالب طرح آجر به آجر در حال اجراست و مجری این طرح سازمان نوسازی مدارس کشور می باشد و در استان ها ادارات کل نوسازی مدارس طرح در حال پیگیری است و در این راستا نیاز است تا صدا وسیما برای فرهنگ‌سازی و جذب مشارکت اقدامات تبلیغی و اطلاع رسانی انجام دهد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان با توضیح اینکه مدیرکل صدا و سیما عضو ستاد استانی طرح آجر به آجر می باشد، هدف از اجرای این طرح را ترویج و فرهنگ سازی در امر خیر مدرسه سازی در بین آحاد مردم و ترویج فرهنگ‌ کار خیر در جوانان و مشارکت نسل آینده در کار خیر عنوان کرد.

عضو شورای آموزش و پرورش استان کرمان از دستاوردهای طرح آجر به آجر ابراز خرسندی نمود و گفت: با اینکه طرح تازه شروع شده ولیکن از ابتدای سال مردم و خیرین ۵۰ میلیارد تومان در امر مدرسه سازی مشارکت داشته اند و پیش بینی می شود رقم کمک خیرین و مردم تا پایان سال ۹۹ به ۲۰۰ میلیارد تومان برسد.

علیرمضانی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان در این جلسه بر اهمیت کار خیر مدرسه سازی صحه گذاشت و اظهار داشت: علاوه بر کار خبری و اطلاع رسانی صدا و سیما آمادگی دارد از طریق معاونت فضای مجازی در خصوص طرح آجر به آجر اطلاع رسانی و فرهنگ سازی نماید.

عضو ستاد استانی طرح آجر به آجر از برگزاری جلسه ی شورای معاونین صدا و سیما با حضور مدیرکل نوسازی مدارس در خصوص پیگیری طرح آجر به آجر خبر داد و گفت: در این نشست با حضور بنده و همه معاونین صدا و سیما و مدیرکل نوسازی مدارس نحوه امور اطلاع رسانی و فرهنگ سازی طرح آجر به آجر تصمیم گیری می شود و برای اجرای مصوبات اتخاذ شده در این راستا اقدام می شود.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس کرمان آجر به آجر


نظر شما :