در گفت و گوی مدیران کل نوسازی مدارس و صداوسیمای آذربایجان شرقی عنوان شد:

در طرح ملی آجر به آجر صداوسیما بازوی اداره کل نوسازی مدارس است

۰۲ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۵ کد : ۵۳۵۰ آذربایجان شرقی
مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی گفت: از آغاز این طرح ۲۰ مدرسه در سراسر استان با مشارکت خیرین و اهالی روستاها و با رویکرد فرهنگ جمع سپاری کلنگ زنی و در حال احداث و یا تکمیل است.
در طرح ملی آجر به آجر صداوسیما بازوی اداره کل نوسازی مدارس است

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی، صدقی مدیرکل نوسازی مدارس استان، ضمن اشاره به طرح آجر به آجر این بسته را یک حرکت تحولی فرهنگ سازی و اشاعه رویکرد جمع سپاری دانستند و نقش بزرگ و ارزشمنداداره کل نوسازی مدارس در ساخت و ساز و اجرای پروژه های عمرانی درزمینه مدرسه سازی  را برتربرشمرد وانعکاس خدمات نظام و عملکرد دولت در این زمینه به وسیله صدا و سیما بسیار حائز اهمیت عنوان نمودند.

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان گفت: از آغاز این طرح 20 مدرسه در سراسر استان  با مشارکت خیرین و اهالی روستاها و با رویکرد فرهنگ جمع سپاری کلنگ زنی و در حال احداث و یا تکمیل می‌باشد.

پیام صدقی افزود: در طرح آجر به آجر به دنبال جلب مشارکت حداکثری عمومی با هدف فرهنگ سازی و استفاده از ظرفیت تمامی دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و غیر‌دولتی هستیم.

وی صدا‌و‌سیما را پشتوانه عظیم تبلیغی و آگاه سازی درجهت گسترش فرهنگ خودیاری برشمرد وافزود: بسته تحولی مشارکت های مردمی در قالب طرح آجر به آجر در حال اجراست در این راستا انتظارات از صدا وسیما درجهت فرهنگ‌سازی و جذب مشارکت خیرین با روشهای نوین تبلیغی و اطلاع رسانی بسیار بالاست.

صفری مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجانشرقی عملکرد اداره کل نوسازی مدارس استان درزمینه جذب خیرین مدرسه و ساز و احداث مدارس در مناط مختلف استان را بسیار با ارزش و مهم برشمرد و انتشار و تبلیغ این امر مهم و اطلاع رسانی برای مردم را از مهمترین وظایف صداوسیما عنوان کرد گفت: صداوسیما  بازوی توانمند برای این اداره کل درزمینه تبلیغی و اطلاع رسانی است.

وی براهمیت کار خیر مدرسه سازی صحه گذاشت و اظهار داشت: علاوه برانعکاس خبری و اطلاع رسانی صدا و سیما آمادگی دارد از تمام ظرفیت و پتانسیل این نهاد در خصوص طرح آجر به آجر اطلاع رسانی و فرهنگ سازی نماید.

عضو ستاد استانی طرح آجر به آجر از همکاری اداره کل نوسازی مدارس با موسس سروش درجهت تولید محتوا و بسته های ویژه تبلیغی ابراز خشنودی نمود وافزود: با این کار فنی و علمی میتوانیم  نحوه امور اطلاع رسانی و فرهنگ سازی طرح آجر به آجر  بصورت نوین دربخشهای مختلف صداوسیما و فضاهای مجازی اقدام شود.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس آذربایجان شرقی آجر به آجر


نظر شما :