در پیام رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به مناسبت سالروز عملیات مرصاد :

عملیات مرصاد کمین گاه امداد خداوند بود

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۱ کد : ۵۳۷۱ اخبار برگزیده
مهراله رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و فرمانده پایگاه بسیج شهید صادقی مقدم در پیامی به مناسبت پنجم مردادماه سالروز عملیات مرصاد، بر اهمیت حفظ وحدت و انسجام نیروهای کشور تاکید کرد.
عملیات مرصاد کمین گاه امداد خداوند بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور،  مهراله رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و فرمانده پایگاه بسیج شهید صادقی مقدم به مناسبت گرامیداشت سالروز عملیات مرصاد پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

« ومکروا و مکر الله و الله خیرالماکرین »

و [دشمنان] مکر ورزیدند و خداوند [در پاسخشان] مکر در میان آورد و خداوند بهترین مکر کنندگان است. (سوره آل عمران آیه ۵۴)


تاریخ این سرزمین سراسر حماسه و ایثار و سربلندی است. هشت سال دفاع مقدس ملت ایران در برابرهجوم همه جانبه دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب، جبهه استکبار را خوش نیامد و در آخرین دسیسه خود دست به دامان منافقین کوردل شدند که با خفت و خواری شکست خوردند ودر کمین گاه امدادالهی گرفتار آمدند.

پنجم مردادماه ۶۷ یاد آور سالروز عملیات غرور انگیز مرصاد است؛ درسال پایانی جنگ تحمیلی و پس از پیروزی های درخشان رزمندگان اسلام، دشمنان این آب و خاک به خیال شوم خود می توانند با این مکر و دسیسه  از طریق گروهک خود فروخته و تروریستی منافقین موجبات نابودی نظام و انقلاب اسلامی را فراهم سازند که با مقاومت رزمندگان و نصرت پروردگار این تجاوز نیز ناکام ماند و چهره کریه منافقین نیز بیش از پیش برای ملت بزرگ ایران و ملت های آزاده جهان عیان شد.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و به ویژه شهدای حماسه مرصاد، سالروز این عملیات را به تمام رزمندگان و دلاورمردان دفاع از میهن و ملت بزرگ ایران تبریک عرض نموده و بر حفظ وحدت و انسجام تمام نیروهای کشور در پاسداری از تمامیت ارضی و دفاع از آرمان‌های انقلاب تاکید می کنیم.


مهراله رخشانی مهر
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و فرمانده بسیج پایگاه شهید صادقی مقدم 

کلید واژه ها: رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور پایگاه مقاومت بسیج شهید صادقی مقدم


نظر شما :