به همت خیر مدرسه‌ساز در زرندیه استان مرکزی؛

تفاهم نامه ساخت یک مدرسه ۱۲ کلاسه منعقد شد

۰۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۴ کد : ۵۳۹۶ مرکزی
معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی گفت: نیکوکار مدرسه‌ ساز در قالب انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس این استان، ۵۰ میلیارد ریال برای ساخت فضای آموزشی در زرندیه متعهد شد.
تفاهم نامه ساخت یک مدرسه ۱۲ کلاسه منعقد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان مرکزی، خیر مدرسه سازدر استان طی تفاهم نامه ای با اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز استان مرکزی  میلیارد ریال به مدرسه سازی در شهرستان زرندیه اختصاص داد.

آرش دانش نژاد» روز دوشنبه در جمع اصحاب رسانه افزود: بر اساس این تفاهم‌نامه منابع مالی مورد نیاز ساخت یک مدرسه ۱۲ کلاسه در مقطع متوسط اول در شهر مامونیه (محله آسیابک) از سوی این خیر تقبل شده است.

وی ادامه داد: این واحد آموزشی در زمینی به مساحت یک‌هزار و ۵۱۰ متر مربع و با زیر بنای یک‌هزار و ۴۵۰ متر مربع در شهرستان زرندیه ساخته می‌شود.

معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی عنوان کرد: هشت هزار و ۷۵۵ دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در ۴۰۶ کلاس و زیربنای ۲۶ هزار و ۹۷ متر مربع در شهرستان زرندیه به تحصیل اشتغال دارند.

دانش‌نژاد خاطرنشان کرد: ۶۱ کلاس درس در زرندیه در سال گذشته تخریب و بازسازی شد  و ۳۱ کلاس درس نیز بر مبنای استانداردهای موجود مقاوم سازی شده و ۸۰ کلاس  نیز  نیاز  به بهبود استحکام سازه دارد که امید می‌رود با حضور خیران زمینه بازسازی و مقاوم سازی این کلاس‌ها نیز فراهم شود.

وی گفت: در راستای بازسازی و مقاوم‌سازی مدرسه ۱۷ شهریور زرندیه صورتجلسه این فضای آموزشی برای ساخت و تبدیل آن به مدرسه شش کلاسه به صورت خیرساز مصوب شده‌است.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس استان مرکزی خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :